Як позбутися від шишок на лобі. розсмоктувальні мазі від шишок після удару.

У кожної людини бували в дитинстві шишки на лобі . Тоді ще ми не надавали цієї неприємності якогось великого значення. Головне - щоб забите місце не боліло. Якщо шишка виникає у дитини на голові, то, відомо, що найкращим засобом буде прикласти лід до недавно забитого місця. Але коли шишка довго не проходить, ми починаємо хвилюватися і не знаємо чим допомогти нашому малюкові. Існує кілька народних способів, що допомагають позбутися від шишки.
Інструкція
1
Для того, щоб шишка спала і зменшити біль, використовуйте холодні примочки, які міняйте у міру нагрівання. Пої збігу діб з моменту забитого місця, необхідність в холодних примочках відпадає. Тепер пошкоджене місце можете прогріти. Теплий компрес посприяє зняттю набряку і припухлості, а також, розсмоктуванню гематоми.
2
Допоможе маска.Для приготування звіробійні маски: змішайте 0,5 столової ложки настойки звіробою, одну столову ложку геркулесу (меленого), одну столову ложку води, одну столову ложку оливкової олії і додайте по десять крапель вітамінів A і Е. Нанесіть маску на місце забитого на 10-15 хв. Маска зніме воспаленіе.Для того, щоб приготувати настій звіробою: візьміть одну чайну ложку трави звіробою (можна сухий) і залийте полстаканом окропу.
3
Допоможе капустяний лист і мята.Возьміте один свіжий капустяний лист і прикладіть його до забитого місця на кілька хвилин. Точно також використовуйте м'яту перцеву: прикладіть ко лобі , прямо на шишку, свіже листя м'яти.
4
При головному болю всілякого походження рекомендується нюхати сухий порошок лікарської буквиці або можна пожувати кору коренів колючих каперсів.
5
Допоможе чабрец.Можете позбутися болю в голові, якщо будете прикладати ко лобі свіже листя лікарського чебрецю. Загальновідомо, що відвар чебрецю, допомагає навіть при втрати пам'яті, якщо їм просто змочувати голову.Прі постійних головних болях у дітей: покладіть в полотняний мішечок пучок сушеного безсмертника і зробіть подушечку. Малюк повинен на ній проспати всю ніч, після цього траву дістаньте з мішечка і зваріть. Даним відваром поливайте або мийте голову.
6
Можна позбутися від шишки на лобі , використовуючи медикаментозні засоби, такі як: гепариновая мазь, троксерутин (це той же троксевазін, який коштує набагато дешевше), троксевазін, гель рятувальник (рассасивающій шишки) .Любий з даних коштів намажте на шишку, вона одразу перестане боліти, а через кілька днів і зовсім зникне.