Як очистити форсунки. інструкція Як почістеть самому форсунки.

В процесі експлуатації автомобіля з інжекторним двигуном форсунки системи безпосереднього вприскування палива в циліндри під впливом високих температур і домішок, які у бензині, закоксовуються і вимагають очищення. Періодичність якої цілком залежить від якості заправляють у бак нафтопродуктів.
Вам знадобиться
  • - медичний шприц,
  • - технічний ацетон - 2 л.
Інструкція
1
Існує, як мінімум, два способи раскоксовкі форсунок. Один з них не передбачає демонтаж інжекторів з двигуна, другий, більш якісний, передбачає їх вилучення з моторного відсіку і подальшу очистку окремо від силової установки за допомогою різних пристосувань.
2
Щодо першого способу очищення форсунок від відкладень, то в даному випадку вона здійснюється за допомогою спеціальної присадки в паливо, що додається в бензобак перед заправкою машини на АЗС. З приводу зазначеного методу більшість експертів висловлюються, і не без підстав, негативно.
3
На користь другого способу чистки професіоналами висуваються чотири аргументи: - індивідуальний підхід до кожного пристрою упорскування, - візуальний контроль над технічним станом форсунок на всьому протязі процесу, - дефектованіе кожної деталі, як інжекторів, так і ущільнювальних кілець; - видалені частинки коксу з розпилювачів не потрапляють в циліндри двигуна.
4
Як розчинник твердих, що не згорілих речовин, в ході промивки розпилювачів застосовується очищувач карбюратора або технічний ацетон.
5
Незважаючи на те, що в спеціалізованих автоцентрах для очистки форсунок застосовується високотехнологічне обладнання, дану процедуру можна здійснити і в домашніх умовах з використанням підручних засобів, а результат буде не гірший, ніж у професіоналів.
6
Найпростіший спосіб промивки інжектора виконується за допомогою медичного шприца об'ємом 5 кубиків і вище. Його наконечник, призначений для насадки голки, подрезается таким чином, щоб він щільно входив в отвір подачі палива форсунки .
7
Очищення зазначених деталей паливної системи починається з попереднього замочування протягом півгодини всіх інжекторів в ванночці з ацетоном.
8
Після того як форсунки «откіснут» в шприц набирається розчинник і його вміст продавлюється через інжектор. Процедура почергово проводиться з кожною деталлю доти, поки факел розпилювача не почне дрібнодисперсним (у вигляді туману).
Зверніть увагу
Існують і більш складні способи розглянутої процедури із застосуванням ультразвукової пральної машинки, з підключенням напруги на форсунку для імітації її робочого процесу.