Як відкрити боулінг клуб.

Одним з найпоширеніших видів відпочинку, особливо у великих містах, є гра в боулінг . Це досить дорогий вид розваги, тому власникам закладів він приносить хороший, стабільний дохід.
Інструкція
1
При відкритті власного боулінг клубу, на першому етапі, найголовнішою проблемою є пошук відповідного приміщення. Приміщення боулінг клубу має відповідати жорстким вимогам, машинні зали повинні бути оснащені хорошою звукоізоляцією, крім того специфіка самого боулінг а вимагає наявність просторого залу, наприклад установка 10 доріжок зажадає приміщення в 1,5 тисячі квадратних метрів. Як правило, знайти вільно крупне приміщення в межах міста, справа дуже складна, тому рішенням може бути покупка вже діючого бізнесу. Іншим виходом є оренда площ у великих торгових центрах, які дуже часто використовуються для організації сімейного дозвілля.
2
Далі необхідно оснастити приміщення необхідним обладнанням. Організація залу для боулінг а вимагає капітальної його переробки з установкою машин, розставляють кеглі, систем повернення куль, доріжок і автоматизованих систем підрахунку очок. В Росії при цьому перевагу зазвичай віддається дорогому американському обладнанню, ціна комплекту якого, може досягати 40 тисяч доларів. Вважається, що найбільшою рентабельністю володіють клуби, які нараховують 10 і більш доріжок, при цьому парна кількість доріжок більш вигідно, т.к. багато елементів управління обслуговують відразу дві доріжки.
3
Боулінг клуб не може обмежуватися тільки лише доріжками для катання куль, як і будь-яке розважальний заклад, він повинен надавати ресторанні послуги або хоча б обладнуватися баром. Наявність більярдних столів, також може принести клубу додатковий прибуток.
4
В цілому, початкові витрати для відкриття боулінг клубу дуже великі. Залежно від кількості доріжок і наявності супутніх послуг вони можуть досягати 3 млн. Доларів. Однак, при правильному підході до справи і грамотному управлінні все витрати можуть окупитися вже через рік.