Як поставити на комп'ютері мовні настройки.

За допомогою компонента панелі керування "Мова і регіональні стандарти» можна встановлювати на комп'ютер кілька мов, наприклад французька, іспанська, німецька, іврит, арабська, японська та багато інших. Компонент «Мова і регіональні стандарти» дозволяє змінити спосіб відображення в Windows дат, часу, грошових сум, великих чисел і чисел з десятковими розрядами.
Інструкція
1
Щоб відкрити компонент «Мова і регіональні стандарти», натисніть кнопку «Пуск», виберіть команду «Панель управління», потім двічі клацніть значок «Мова і регіональні стандарти».
2
Щоб додати мову на вкладці «Мови» в групі «Мови і текстові служби» натисніть кнопку «Детальніше» .В групі «Встановлені служби натисніть кнопку« Додати ». У списку «Мова набору» виберіть мову, яку потрібно добавіть.Еслі доступно кілька варіантів, встановіть прапорець, відповідний типу встановлюваної текстові служби, а потім виберіть службу з спіска.Еслі варіант «Розкладка клавіатури» або метод введення (IME) є єдиним доступним типом служб, виберіть значення зі списку.
3
Щоб змінити формат представлення чисел, грошових сум, часу і дати на вкладці «Регіональні стандарти» в групі «Мовні стандарти й формати» виберіть регіональний стандарт, який буде використовуватися при виборі форматів дати, часу, чисел і грошових значень.
4
Натисніть кнопку «Налаштування», якщо потрібно окремо змінити параметри представлення дати, часу, чисел або грошової одиниці. Щоб вибрати Східноазіатський мову, або мову з письмом справа наліво, або складним письмом, необхідно встановити підтримку цих мов.
Зверніть увагу
За умовчанням продукти сімейства Windows встановлюють файли більшості мов введення, підтримуваних Windows. Однак, якщо потрібно вводити або відображати текст на одному з східно-азіатських мов (китайською, японською або корейською) або мовою з письмом справа наліво або зі складним письмом (арабською, вірменською, грузинською, івриті, індійському, тайському або в'єтнамському), необхідно встановити підтримку цієї мови з інсталяційного диска Windows.
Корисна порада
При відправці документа на різних мовах іншому користувачеві одержувач зможе прочитати або змінити файл тільки в тому випадку, якщо на його комп'ютері встановлені всі необхідні язикі.Еслі регіональні стандарти змінені і не відповідають параметрам, встановленим на комп'ютері одержувача документа, документ відкриється з помилкою «Невірна одиниця виміру».