Як провести газ у село. документи для підключення газу на селі.

газифікувати сіл в Росії всього 7-8% від загальної їх кількості. В містах тепло в будинок приносить природний газ, а ось на селі багато опалюються по старинці дровами, та вугіллям. Однак на дворі 21 століття. Тому питання газифікації сіл стоїть досить гостро і, якщо поселення не входить в плани газифікації району, то про проведення газу повинні подбати самі його жителі.
Інструкція
1
Створіть в селі ініціативну групу і юридично зареєструйтесь як споживче общество.Создайте статут, проведіть збори і виберіть людину, яка від імені вашого споживчого товариства отримає дозвіл на газифікацію села.
2
Далі обраний вами представник повинен подати заяву в обласну організацію, що відає розподілом газу, від імені всіх членів споживчого товариства на отримання технічних умов підключення газу. До заяви додайте наступні документи: - документи, що підтверджують повноваження особи, яка підписала лист-запит (письмова заява); - викопіювання з генплану району із зазначенням місця розташування села; - документи, що підтверджують право власності на існуючі об'єкти газифікації або правовстановлюючі документи на земельні ділянки, які передбачається газифікувати; - розрахунок потреби в паливі (необхідної кількості газу), мЗ/час, мЗ/рік, виконаний спеціалізованою організацією. Це може бути та ж організація облгазу, яка видаватиме вам технічні умови на підключення.
3
Після отримання ТУ на підключення газу, зверніться в спеціальну проектну організацію для розробки проекту підключення. Обов'язково перевірте ліцензію і дозвіл цієї організації на такі види проектування. Адреса цієї організації вам можуть підказати в тому ж облгазі.
4
Після отримання готового проекту, ви повинні пройти складний етап узгодження його в інстанціях адміністрації району, області.
5
Далі ви повинні знайти підрядника, який найметься прокласти загальний газопровід у вашому селі, встановити газове обладнання в будинках. Підрядник також повинен мати відповідні дозволи на проведення таких робіт та ліцензію.
6
Після будівництва газопроводу і установки газового обладнання, необхідно укласти договір на поставку газу з обласним газорозподільним підприємством.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Y7KWXQtroUI