Як розрахувати меблі.

Перш ніж йти в меблевий магазин за новими меблями, ви, звичайно, повинні уявляти, що і навіщо збираєтеся купувати. Крім того, ваша покупка буде залежати і від площі приміщення, яке ви хочете обставити. Словом, потрібно розрахувати меблі.
Інструкція
1
Сучасні меблі в основному має стандартні розміри. Тому підрахувати кількість меблів, необхідної в даній кімнаті, досить просто. Ви повинні врахувати функцію, яку виконує та чи інша кімната, а також кількість членів сім'ї та їхні побажання.
2
Крім того, існують оптимальні розміри розташування меблів у приміщенні, які також слід враховувати при купівлі і розстановці меблів.
3
Візьміть аркуш міліметрового паперу, лінійку, олівець, ластик, будівельну рулетку і цвітну бумагу.Ізмерьте з точністю до сантиметра довжину стін приміщення, а також їх висоту. При вимірюванні враховуйте всі вигини стін, виступи, віконні та дверні отвори.
4
Намалюйте в масштабі ваше приміщення на міліметровому папері. Відзначте на плані всі особливості приміщення, вікна, двері, розташування електричних розеток і комунікацій. Візьміть кольоровий папір і намалюйте на ній прямокутники, відповідні потрібних предметів меблів в масштабі. Так підлогові кухонні шафи мають висоту 850мм, глибину 450- 600 мм, і ширину 600мм. Тумба під мийку має ширину 800 мм, а глибина книжкових полиць - 250 мм. Стандартні розміри меблевих предметів зазвичай вказуються в рекламних буклетах або цінниках.
5
Виріжте отримані прямокутники і розташуйте їх на намальованому плані приміщення. Пересуваючи прямокутники вашої майбутньої меблів на плані, добийтеся оптимального розташування предметів меблів. Враховуйте зони відкривання вікон і дверей, розташування комунікацій і батарей центрального опалення. Майте на увазі, що перед шафами і вбудованими меблями повинно залишатися не менше 90 см простору, щоб ви могли вільно користуватися меблями. А висота самої верхньої навісний полки повинна бути не більше 200 см, інакше ви до неї не дотягнетеся. Стандартна меблі виготовляються для квартир з висотою стель 245 см, якщо стелі у вашій квартирі вище або нижче, то розстановка меблів може бути іншою.
Будь-яка господиня мріє про комфортну і цікавою з точки зору дизайну кухні. Кухня - це символ домашнього вогнища, тому тут дуже важлива обстановка. Перед купівлею або замовленням кухонного гарнітура необхідно представляти приблизну вартість нових меблів.

Що таке «погонний метр кухні»

ціновий орієнтир для кухонних меблів служить величина «погонний метр кухні». Це один метр стіни, зайнятий кухонним гарнітуром. Для визначення розмірів кухні потрібно виміряти і порахувати довжину всіх стін, біля яких буде розташована меблі. Для розрахунку вартості кухні це значення необхідно. Ціна за погонний метр - це не остаточна вартість, на неї впливає дуже багато факторів.

Що впливає на вартість кухні

Ціна за «погонний метр кухні» складається з декількох чинників. В першу чергу - це використовуваний матеріал. Ціни на кухні з ДСП найнижчі.
ДСП - деревно-стружкова плита. Використовується для виготовлення корпусних меблів економ-варіанту.
Кухні з МДФ або з масиву дерева стоять на порядок дорожче. Оздоблення теж сильно позначається на вартості кухонного гарнітура.
МДФ - плитний матеріал, що виготовляється пресуванням дрібнодисперсного деревної стружки.
Фасади з ДСП відносно дешеві, але непрактичні. На дверки лаковані або покриті шпоном, ціна вища, але такі фасади більш красиві і стійкі до механічного впливу. Ще одна стаття витрат, яка значно здорожує вартість кухні - це кухонні системи зберігання та механізми. Піднімають механізми дверей, висувні металеві корзини дозволяють оптимізувати робочий простір кухні.

Вибір кухні

Для розрахунку вартості кухні необхідно визначитися з розмірами і конфігурацією. Для початку потрібно накреслити план кухонного приміщення в масштабі. Потім належить вибір варіанта конфігурації кухонного гарнітура - кутовий або прямий. Варто умовно нанести на схемі, як розташовані кухонні шафки. Враховуючи розташування комунікацій, треба позначити на плані місцезнаходження грубки, мийки, посудомийної машини, холодильника. На верхньому ряду кухонних шаф також треба відзначити місце розташування витяжки, уявити, де будуть перебувати шафки і полички. Після складання плану кухні, потрібно визначитися з матеріалом і обробкою майбутнього кухонного гарнітура. Після промальовування на плані найважливіших деталей, краще звернутися в салон меблів до дизайнера або менеджеру. Розрахувати вартість кухні будь-якої конфігурації з урахуванням вартості матеріалів та оздоблення дизайнер зможе за 10 хвилин.