Як позбутися від мухи-дрозофіли. інтексіцідние средствоот дрібних летаюшіх комах.

Мушкі- дрозофіли з'являються там, де є вогкість і гниття. Від самих цих комах позбутися дуже просто, але якщо не усунути причину їх появи, то вони будуть повертатися знову і знову, тому що встигли відкласти безліч яєць, з яких з'являться дорослі особини.
Вам знадобиться
  • -інтексіцідное засіб в аерозольній упаковці;
  • -фумігатор;
  • -ліпкая стрічка;
  • -марганцовка або інтексіцідное засіб для обробки грунту в квіткових горщиках.
Інструкція
1
Щоб позбутися мухі- дрозофіли , необхідно перебрати всі овочеві і фруктові запаси для видалення підгнилих продуктів. Але просто перебрати овочі та фрукти недостатньо, щоб запобігти від появи комах, так як їх яйця відкладені у всіх запасах. Тому залишилися продукти потрібно промити і просушити, а також промити всі ємності, в яких вони зберігалися.
2
Якщо в будинку є підвал, де зберігаються овочі та фрукти, то там також слід провести розбирання продуктів і прибрати гниють фрукти і овочі, всі інші ретельно промити і просушити.
3
Після усунення причини появи мушок-дрозофіл необхідно знищити літаючі особини. Найефективнішим методом є обробка місць проживання аерозолем від літаючих комах. Засіб можна вибрати будь-яке, так як мушки не належать до числа комах, яких важко вивести. Після обробки інтексіцідом вони гинуть практично миттєво.
4
Якщо муха-дрозофіла з'явилася над квітковими горщиками, то це явна ознака того, що рослини залиті і у них гниють корені. Для боротьби з цим явищем міра підсушування грунту в квіткових горщиках є недостатньою. Додатково потрібно обробити грунт будь-яким інтексіцідом для рослин, який продається в квітковому магазині або полити квіти рожевим розчином марганцівки. Також можна обробити грунт парою, тимчасово викопавши квіти або замінити грунтову суміш в квіткових горщиках нової.
5
Також для знищення мух-дрозофіл можна скористатися фумігаторами або липкими стрічками, але попередньо усунути причину їх появи.
6
Для профілактики появи мухі- дрозофіли потрібно вчасно перебирати продуктові запаси овочів і фруктів, виносити відро для сміття і не переволожити кімнатні рослини.