Як лікувати грибок у вусі. Грибок у вухах лікування.

Отомікоз - захворювання нерідке. Характеризується свербінням у вухах і синдромом "закладання". Виникає, як правило, на фоні зниженого імунітету. А ось лікуванню піддається насилу.
Вам знадобиться
  • ліки;
  • перекис водню;
  • масло кедрових горіхів;
  • мазь Вишневського
Інструкція
1
Для початку згадайте чи були у вас передумови до розвитку такого захворювання. Причиною отомікоза можуть стати зниження захисних сил організму, викликане яким-небудь перенесеним захворюванням; прийом антибіотиків; травма зовнішнього проходу вуха. Крім цього грибок вуха можна підхопити, відвідуючи басейн і при недотриманні правил особистої гігієни. Розвивається дане захворювання досить швидко, адже в організмі людини є всі необхідні для цього умови: у вусі постійний вільний доступ повітря, який забезпечує гриби киснем і вуглекислим газом, відсутні сонячні промені і завжди оптимальна температура. Згадали, що могли заразитися? Відчуваєте постійна сверблячка у вусі? Тоді вирушайте до лікаря.
2
На прийомі розкажіть отоларинголога, як давно у вас з'явилися ці симптоми, наскільки часто вони вас турбують. Лікар проведе необхідне обстеження, візьме вушне відокремлюване на аналіз. І вже за його результатами поставить вам точний діагноз. Якщо грибок вуха підтвердиться, він призначить вам необхідне лікування.
3
Можна спробувати вивести грибок з вуха і народними методами. Один з них з використанням перекису. Лягайте на бік, берете ватку, попередньо змочену в перекису, і вичавлюєте з неї рідину в вухо. Далі лежите і чекаєте 5-10 хвилин, поки перекис шипить і піниться. Після потрібно промити вухо за допомогою спринцівки або протерти його ватяними паличками. Через 3-4 процедури захворювання повинно пройти.
4
Можна використовувати і мазь Вишневського. Для цього промийте вухо перекисом водню, потім протріть його насухо. Хвилин через 20-30 після цього вставте у вуха ватки, на кінцях змащені маззю Вишневського. Користуються таким способом зазвичай на ніч.
5
Як варіант, можна спробувати лікування маслом волоських горіхів. Починати потрібно з 1 краплі, поступово збільшуючи дозу до 4. Спочатку, як і у всіх випадках, обробіть вухо перекисом водню. Потім закапайте масло у вуха. Можна нанести його на турунди і вставити у вуха. Залиште на ніч.
6
Але головне пам'ятайте, яким би не здавалося чудодійним лікування, проводити його потрібно обов'язково під контролем лікаря-спеціаліста.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=n_hrG2Howgw
Корисна порада
Обов'язково призначення при лікуванні отомікоза - уникати вогкості і вологості. Коли ви миєтеся необхідно закривати вуха ватою. Адже саме вогкість сприятливо позначається на розвитку грибка.