Як скопіювати телефонну книгу на комп'ютер. телефонна книга для комп'ютера.

У випадку, якщо ваш телефон був вкрадений, втрачений, або внаслідок технічного пошкодження не підлягає відновлення, ви ризикуєте втратити свою телефонну книгу , збережену в пам'яті телефону. Контактів на сім-карті часто недостатньо, до того ж, телефонна книга в пам'яті телефону набагато зручніше. Для того, щоб ви могли відновити телефонний книгу у разі необхідності, ви повинні скопіювати її в комп'ютер.
Інструкція
1
Для того, щоб скопіювати телефонну книгу на комп'ютер, вам необхідно здійснити синхронізацію телефону з комп'ютер ом. Скачайте програмне забезпечення для синхронізації і драйвера для вашого телефону, а також купите дата кабель. Це необхідно лише в тому випадку, якщо диск з програмним забезпеченням і кабель не входить в комплектацію вашого телефону.
2
Встановіть драйвера і програмне забезпечення. Залежно від моделі телефону, для цього можуть знадобитися різні дії, але оптимальний варіант, в якому ви спочатку встановлюєте ПЗ. Після цього підключіть телефон до комп'ютер у і встановіть драйвера для телефону вручну, вибравши установку з вказаного місця. Після цього запустіть програму для синхронізації і переконайтеся, що вона "бачить" телефон. Якщо цього не відбувається, від'єднайте і знову приєднайте телефон.
3
Як тільки ви синхронізуєте телефон з комп'ютер ом, використовуйте спеціальне меню на сім-карті для того, щоб скопіювати телефонну книгу на комп'ютер. Переконайтеся, що заряду батареї досить для копіювання, і приступайте. Зберігши телефонну книгу на комп'ютер е, перегляньте її, щоб переконатися, що процес пройшов успішно. Від'єднайте телефон, використовуючи "безпечне вилучення пристрою".
У міру використання стільникового власник мобільного накопичує на ньому все більшу кількість особистої інформації. Поза всякими сумнівами, найбільш цінною інформацією є телефонна книга. Внаслідок малої місткості сім-карти, використовується пам'ять телефону. При зміні апарату виникає необхідність переміщення телефонної книги.
Інструкція
1
Для того щоб перемістити телефонну книгу, ви можете або використовувати комп'ютер, або здійснити копіювання за допомогою сім-карти. Другий варіант є єдино можливим варіантом при відсутності під рукою комп'ютера. Для цього вставте сім-карту з чистою телефонною книгою в телефон і скопіюйте на неї телефонну книгу. Вставте сімку в інший телефон і перемістить інформацію. Якщо контакт-лист на телефоні більше, ніж може вмістити ваша сімка, копіюйте частинами.
2
Для того щоб скопіювати телефонну книгу, використовуючи комп'ютер, синхронізуйте з ним обидва телефони. Для цього вам знадобляться дата-кабелі, драйвера і програмне забезпечення для обох телефонів. У випадку якщо це апарати одного виробника, достатньо буде подбати про драйвери та дата-кабелях для кожної моделі. Як правило, всі необхідні компоненти ви зможете знайти в комплектах поставки, в іншому випадку купите дата-кабель в магазині стільникового зв'язку, а драйвера і програмне забезпечення скачайте з офіційних сайтів виробника, таких як nokia.com і samsung.com.
3
Встановіть драйвера для обох телефонів, а також програмне забезпечення, необхідне для синхронізації. Підключіть вихідний телефон і переконайтеся, що ВО "бачить" його. Після цього скопіюйте телефонну книгу на комп'ютер або виділивши весь контакт-лист, або використовуючи команду копіювання всього списку. Збережіть дані у файл. Закрийте програмне забезпечення для синхронізації.
4
Підключіть другий телефон. Дочекайтеся сигналу про підключення апарату, після чого скопіюйте в нього телефонну книгу з файлу, отриманого в кроці 3. Дочекайтеся закінчення завантаження даних, після чого через програму перезавантажте телефон. Переконайтеся, що дані збережені відключіть телефон від комп'ютера.