Як зв'язати штани дитині. рейтузи в'язання для немовляти.

В'язані речі володіють особливою магією. Адже в кожній з них закладена частинка душі того, хто створив цей одяг. Та й до того ж кожна річ буде унікальною. А особливе значення мають ті речі, які мама в'яже своєму дитині - кофтинки, носочки, спіднички і, звичайно ж, штани. Тим більше, що в'язати на малюка досить просто і швидко. Адже речі за розміром невеликі, і створити новий предмет гардероба можна всього за один вечір. А у вашої дитини будуть штанці, яких немає ні в кого більше.
Вам знадобиться
  • - схема в'язання;
  • - нитки для в'язання;
  • - спиці;
  • - елементи декору;
  • - гумка білизняна .
Інструкція
1
Перед тим як почати в'язання, визначитеся з моделлю майбутніх штанів. Підберіть схему штанців, приміряйте її до свого дитині . Якщо все влаштовує, починайте в'язання. Виберіть необхідну шерсть і спиці за розміром. Їх потрібно підбирати, виходячи з цільового призначення пов'язаних штанів. Якщо ви їх хочете зробити для глобального утеплення, то потрібно брати товсті нитки і такі ж спиці. Якщо штани потрібні досить легкі, щоб, наприклад, можна було в дитячому садку ходити, нитки потрібні середньої товщини і не товсті спиці. Визначилися? Тепер приступайте.
2
Як правило, штани починають в'язатися окремими штанинами. Починайте з правої. Наберіть на спиці необхідну кількість петель. Початкову число петель розраховується виходячи зі співвідношення: 2-3 петлі на 1 см, залежно від товщини нитки. Починайте в'язати штанину гумкою 1х1 - буквально рядів 5-6. Провязивая останній ряд гумки, рівномірно додайте близько 10 петель.
3
Далі в'язати потрібно лицьовій гладдю. Можна комбінувати малюнки в процесі в'язки, наприклад, додати хусткової в'язки, або додавати нитки іншого кольору, щоб виріб вийшов різнобарвним. Так довязивайте штани до рівня промежини дитини. Тепер схема в'язання трохи поміняється. В'яжіть, додавши з обох сторін у кожному другому ряду 2 рази по 1 петлі. Потім, навпаки, зменшуємо в кожному другому ряду 2 рази по 1 петлі. Продовжуєте в'язання лицьовій гладдю до рівня талії. Закінчуєте штанину знову одинарної гумкою. Тепер уже їй вив'язувати рядів 8.
4
Аналогічно зв'яжіть другу, ліву штанину. Збирайте виріб по швах. Акуратно зшийте гачі між собою. Поясний частина загорніть і прошийте, залишивши невеликий отвір. У нього потрібно протягнути резинку, яка буде утримувати штани на поясі. При бажанні виріб можна додатково прикрасити бахромою, аплікацією, намистинками, гудзиками і іншими елементами декору. Все, штани готові. Не забудьте їх зволожити, розправити і просушити.