Як відкрити рибний магазин.

Відкриття рибного магазина може принести непоганий дохід. Риба і морепродукти завжди користуються попитом у покупців. Але, вам потрібно буде оформити більшу кількість документів, ніж, скажімо, при відкритті взуттєвої крамниці.
Інструкція
1
Займіться пошуком приміщення для свого магазина . Поруч повинно знаходитися складське приміщення - холодильник і морозильна камера для зберігання рибної продукції.
2
Продумайте, як ви будете доставляти товар від постачальників. Вам може знадобитися автомашина-рефрижератор. Якщо склад постачальника знаходиться недалеко, досить буде невеликої вантажівки з тентом.
3
Займіться оформленням документів. Для відкриття рибного магазина вам буде потрібно сан-епідем висновок. Його оформляють фахівці Росспоживнагляду. Так само вам необхідна буде програма по санітарно-виробничому контролю. Після всіх перевірок Росспоживнагляд видасть вам дозвіл на розміщення магазина .
4
Оформіть і зареєструйте іншу санітарно-епідеміологічну документацію: угода про вивезення сміття, договір на утилізацію ртутних ламп, договір про виконання систематичної очищення та дезінфекції систем кондиціювання та вентиляції повітря, договір на проведення послуг пральні та хімчистки з прання форми персоналу магазина , договори на здійснення дезінсекції, дератизації та дезінфекції приміщень та автотранспорту.
5
Розробіть нормативні документи для свого магазина .
6
Подбайте про те, щоб у продавців були санітарні книжки.
7
Придумайте магазину цікаву назву. Оригінально оформите торговий зал і прилавки. Не забудьте про рекламу.
Корисна порада
Допомога в оформленні документів вам можуть надати спеціалізовані юридичні фірми.