Як організувати будівельну фірму.

Кількість будівельних фірм, що займаються житловим ремонтом і будівництвом, у великих містах сьогодні обчислюється десятками. Однак потреба в послугах подібного роду постійно зростає, тому власний бізнес у цій сфері, при належному підході, завжди буде приносити прибуток.
Інструкція
1
Перед тим як почати займатися будівельною справою, необхідно подумати, з ким ви будете працювати, підбір персоналу - це одна з перших задач. Зазвичай, штат співробітників складається з теслярів, малярів, штукатурів, електромонтерів та сантехніків, всього близько 4 - 5 чоловік, причому, як мінімум у половини з них повинно бути вищу будівельну освіту (інакше неможливо буде отримати необхідну ліцензію). Всі співробітники, окрім молодих фахівців, повинні пройти курси підвищення кваліфікації.
2
Компанія не повинна економити на інструментах і різного роду обладнання. Весь автопарк, наявний у фірми, повинен перебувати в технічно справному стані. Обладнання (домкрати, підйомники, компресори, лебідки тощо) повинно постійно проходити профілактику і техогляд. Робочі інструменти потрібно купувати тільки в спеціалізованих магазинах, при цьому гідравлічне обладнання та його комплектуючі повинні відповідати нормам ГОСТу.
3
Ліцензію можна отримати, подавши документи до відповідного органу, зазвичай процедура займає близько двох місяців. Ліцензія видається строком на 5 місяців.
4
Після того як фірма відкрита, ставати питання залучення клієнтів. На перших порах в якості реклами можна використовувати рекламні оголошення в різних ЗМІ (газети, телебачення, радіо, інтернет, дошки оголошень і т.д.), при цьому крім номера телефону, бажано вказувати і юридична адреса фірми. У міру розвитку фірми, необхідно нарощувати каталог з фотографіями виконаних робіт. Кращою рекламою завжди будуть відгуки клієнтів.