Як визначити вік хом'яка. по чоловічок життям вік хом'ячка.

Хом'яки - це симпатичні й вельми невибагливі домашні тварини із загону гризунів. Тривалість життя хом'яка в чому залежить від його породи і спадковості, але живуть вони рідко довше 2х років. Таким чином, набуваючи хом'яка собі або своїй дитині, необхідно вибрати молодого звірка віком не більше пари тижнів. Але як же визначити вік хом'яка ? Досвідчені «хомячнікі» виділяють кілька ефективних способів.
Інструкція
1
Точно визначити вік хом'ячка практично неможливо. Навіть фахівці найчастіше визначають вік хом'яків «на око». Молоді хом'ячки зазвичай ведуть себе більш активно, ніж особини у віці. Вони постійно рухаються по клітці, граю або жують корм. Літні особини прагнуть до самоти, вони багато сплять і зовсім не прагнуть до активних ігор.
2
Також вік хом'яка можна визначити по його шерстці. Перша видима забарвлення у хом'ячків починає з'являтися через п'ять діб після народження. Через два тижні після народження хом'ячки вже відрізняються яскравим забарвленням і густим вовняним покровом, шкурка у них гладка і без залисин. Через чотири тижні після народження хом'ячки входять в стадію статевої активності. У самочок з статевих органів починає виділятися генитальная рідина зі специфічним запахом, у самців починають рости насінники.
3
Крім того, малюків від дорослих хом'яків можна визначити за розміром і вагою. Якщо в розпластаному вигляді хом'ячок займає сантиметрів 8-9, то йому вже більше трьох місяців. Хом'яки старше трьох-чотирьох місяців зазвичай важать більше 40 грам, тому при покупці хом'яка ви можете його зважити.
4
Купуючи хом'ячка віком в пару тижнів, ви можете бути впевнені, що він проживе у вашій родині ще довгий час. Звичайно ж, тривалість життя вашого вихованця буде безпосередньо залежати від вашого за ним догляду та харчування. Харчування хом'яка має бути правильним і збалансованим, особливо в перші місяці і в літньому віці.
Зверніть увагу
1) Тривалість життя хом'яка не залежить від породи2) Молоді хом'ячки дуже активні, у них гарна багата шкура і блискучі глазкі3) Купувати хом'яка краще у віці 2-3 тижнів