Як зробити листозгинальний верстат.

Виготовити листозгинальний верстат може практично кожна людина. Процес не займає багато часу і сил. Також не потрібно точна розстановка всіх частин. Для листогиба знадобиться метал, шарніри і петлі. Ніяк не обійтися без зварювального апарату.
Інструкція
1
Для початку займіться підготовкою все, що необхідно для виготовлення якісного листозгинальна верстата. Для цього потрібно придбати палицю швелера, трубу і куточок. Всі ці елементи потрібні для виготовлення каркаса. Також знадобиться труба на ручки і кілька куточків. З їх допомогою потрібно буде зробити притискну і поворотну балку. В першу чергу зверніть увагу на рівність всіх деталей. Кривий і кручений метал не підійде. Саме від деталей в повній мірі буде залежати якість збірки листогиба. Крім основних деталей, придбайте міцні петлі і шарніри, болти і гайки і аллюмінівие правило. Саме воно буде використовувати як притиск.
2
Займіться складанням каркаса для листогиба. Для цього Напиляєте швелер та великий куточок на кілька сантиметрів більше, ніж довжина правила. Візьміть у руки два шматки міцної труби. Саме з їх допомогою виконується з'єднання швелера і куточка. Поставте швелер на бічну сторону внутрішньою частиною до себе. На краю швелера встановіть труби і приварите їх. Поверх труб приварите куточок. Робити це потрібно таким чином, щоб вертикальна сторона розташовувалася своєю площиною до нас. Напілівать і виставляти всі елементи потрібно дуже точно. В іншому випадку конструкція буде нерівною.
3
Далі займіться притискною балкою. Її потрібно повісити. Носик правила встановіть рівно по зовнішній кромці швелера. Притисніть площині правила і швелера і зафіксуйте. Далі займіться установкою петлею. Вони повинна прилягати до притискної балки і до заднього куточку каркаса. Приварите петлі і перевірте їх на працездатність.
4
Після цього потрібно виготовити сам притиск. Відпиляєте куточок такої ж довжини, як і притискна балка. До нього приваріть петлі. Петлі повинні бути приварені на край куточка каркаса до вертикальної сторони. Куточок притиску повинен обертатися на 150? 160 градусів. На куточок встановіть одну частину шарнірів. Іншу частину встановіть на притискну балку.