Як зробити стрічкову пилораму самому. труба полдюймовой.

Досить часто у людей виникає потреба в стрічкової пилорамі. Однак не кожен зможе собі дозволити придбати стрічкову пилораму в магазині. Можна заощадити і зробити її своїми руками.
Інструкція
1
Для виготовлення стрічкової пилорами запасіться шкивами. Їх можна зняти з комбайна, схожого на «Неву». Діаметр шківів повинен бути більше 30 сантиметрів. Далі сточите їх таким чином, щоб надітий ремінь трохи виступав.
2
При виготовленні зустрічається дуже мало токарних робіт. Пов'язано це з тим, що в основному для напрямних використовується полдюймовой труба. Також запасіться другою трубою, яка буде вдягатися на полдюймовку.
3
Займіться виготовленням рейок. Рейки може бути зроблена з куточка 50 міліметрового. Встановіть його стороною вгору. Зверніть увагу, коліщатка потрібно добре встановити, інакше колесо буде стиратися об куточок. Найкраще ребро кута встановити верхній стороною. В цьому випадку колесо не буде стиратися.
4
Для шпал використовуйте профільну трубу розміром 25 * 25 міліметрів. Її потрібно приварити між профільними трубками, вищезгаданої полдюймовой трубою, на яку надіті кріплення колоди. Кріплення встановіть таким чином, щоб вони могли спокійно пересуватися і нахилятися. Затиск вироблятиметься ударом молотка. Відбуватиметься самозаклініваеніе.
5
Профільні трубки встановіть так, щоб вони виступали за рейки. На ці виступи встановіть регулювальні болти. На профільні трубки встановіть «містки». Саме на них буде укладатися колоду. Останні два мають між собою відстань в 50 сантиметрів.
6
Корпус шківів приваріть до трубок. Вся конструкція повинна легко переміщатися по горизонтальних трубках-напрямних. Фіксація здійснюватиметься за допомогою болтів.
7
Правий шків буде автоматично натягатися пружиною. Її можете взяти з амортизатора від мотоцикла. Лівий шків, який виступає провідним, фіксується. Проте його можна пересувати зміною розміру стрічкової пилки.
8
Раму виготовте з швелера висотою 1,5 метра. Вона повинна трохи «грати», але на розпилювання це ніяк не впливає.
Для стрічкових пилорам існує декілька цінових діапазонів, в кожному з яких є кращі представники цього обладнання. Щоб вибрати найнадійніший верстат, потрібно визначитися з тим, який обсяг пиломатеріалу буде піддаватися обробці.
Стрічкова пилорама - те обладнання, яке покликане приносити прибуток своєму власникові. На ньому виконується безліч затребуваних споживачем операцій: від розпилювання колод до точної нарізки тонких рейок. Потужні стрічкові пилорами призначені для досить великого бізнесу, приватникам і невеликим фермерським господарствам для розпилювання деревини більше підійдуть ланцюгові верстати.

Краща стрічкова пилорама для малого бізнесу

Для невеликих обсягів робіт оптимальним вибором будуть пиляльні верстати з ручною або автоматизованою подачею матеріалу . Вони самі недорогі. Однак саме на таких стрічкових пилорамах підприємець отримує досвід розпилювання та контролю за трудовим процесом, визначає, як він буде організований. В середньому вартість цього устаткування становить 4-9 тис. Доларів. З ним можна користуватися тільки на внутрішній ринок, так як продуктивність верстатів становить 2-2,5 тис. М3 лісу на рік. Це за умови праці в дві зміни. Кращі моделі цього плану: Wood Mizer, «Майстер», «Кедр», «Умка». Відомі точністю своєї розпилювання станки «Урман 6» (середня ціна 133 тис. Руб.) І «Титан 1000» (середня ціна - 180 тис. Руб.).

Вибираємо пилораму для середнього та великого бізнесу

Надійне лісопильне обладнання, здатне переробити великий обсяг пиломатеріалу, безсумнівно є, але тільки в верхньої цінової категорії. Його вартість зростає в залежності від потужності двигуна і розмірів рухомої групи (шківів). На такі пилорами можна встановлювати значно ширші і жорсткі пилки, які ріжуть максимально точно, гладко і з меншою хвилястістю. Ці потужні пиляльні верстати надзвичайно дорогі. Для середнього бізнесу, орієнтованого переважно на внутрішній ринок, таке обладнання окупиться лише через кілька лет.Одной з кращих вважається потужна стрічкова пилорама LT70 Remote. Вона призначена для крупного і середнього бізнесу, оснащена пультом управління, електронною лінійкою, гідравлікою для завантаження, подачі, перевороту і притиску великогабаритного пиломатеріалу. Її вартість понад 1,5 млн руб. У цій пилорами маса достоїнств: за допомогою електроприводу стрічкова пила може переміщатися в горизонтальному і вертикальному напрямках, з окремо розташованої пульта управління здійснюється повний контроль за процесом розпилювання, обмивши і мастило пив відбувається в автоматичному режимі, продуктивність - до 2 м3 на годину. В даний час ця стрічкова пилорама вважається однією з найбільш гідних.