Як зробити котел опалення.

Досить просто можна зробити дров'яної котел із звичайного, газового. Дане винахід прийшло до нас з України. Вони зробили цей котел у зв'язку з проблемами з газом. Тепер його досить часто використовують в Росії.
Інструкція
1
Досить багато власників дач і приватних будинків опалюють їх за допомогою печей з низьким ККД. Саме дров'яної котел дозволяє заощадити досить пристойні гроші, так як ККД у них вище в кілька разів. Сучасні грубки мають низьку ефективність. У підсумку, більша частина тепла просто йде в трубу. Користуватися такими сучасними агрегатами просто нерозумно. Варто відзначити, старовинні російські печі були набагато ефективніше, ніж сучасні.
2
Саме тому люди вирішили зробити саморобний дров'яної котел . При його виготовленні не повинно виникнути проблем. Схема котла досить проста. Вона має схожість зі схемою паровоза, який являє собою велику бочку з водою на колесах. Усередині в воді проходить труби, через які назовні виходить гаряче повітря з топки. Труби мають велику довжину, тому більша частина тепла з топки віддається воді. Саме в цьому полягає секрет високого ККД.
3
Таким же чином виготовляються жуковські котли АГВ, АОГВ та інші. Вони являють собою бочку з водою, в якій проходять труби. Через ці труби йде гаряче повітря з маленькою топки. У ній горить газ. Під час роботи повітря сильно нагріває воду. На труби нанизані радіатори опалення, які розподіляють тепло по всьому будинку. У підсумку, сенсі даної водяної системи полягає в тому, щоб справити економію на опаленні.
4
В даний багато компаній займається перетворенням газових котлів в добре забуті нові дров'яні опалювальні. Вони роблять котли, в яких мається розширене простір газової топки. У неї можна класти дрова. Решта конструкція не піддається модернізації.