Як налаштувати сигналізацію.

Практично на кожному доброму автомобілі встановлена сигналізація. Однак через деякий час кожну сигналізацію потрібно підлаштовувати. Вона може чинити сильний вплив на незначні зовнішні умови.
Інструкція
1
Для початку займіться програмуванням автосигналізації. Зніміть з охорони і протягом перших 25 секунд після включення запалення запрограмуйте необхідні функції. Для цього натисніть на першу кнопку брелка і тримайте її, поки не почуєте звуковий сигнал. Досить часто перед програмуванням починає блимати світлодіод. Він показує, що система готова до програмування.
2
Після цього займіться вибором функції. Номери всіх функцій складаються з двох цифр. Натисніть першу кнопку брелка потрібну кількість разів. Тим самим ви введете першу цифру. Щоб ввести другу цифру, натисніть другу кнопку потрібне число разів. При натисканні буде видаватися короткий сигнал сирени і з'являтися спалах світлодіода. Сигналізація Excellent Comfort 2 сама розуміє, що ви закінчили введення номера, якщо не відбувається натискань на кнопку 2 протягом двох секунд.
3
Система повинна підтвердити введення світловим сигналом. Світлодіод повинен показати номер вибраної функції. Число довгих спалахів показує першу цифру, число коротких - другу. Наприклад, вам потрібно вибрати функцію 14, яка означає «тип тривоги». Для цього потрібно один раз натиснути на першу кнопку і чотири рази на другу кнопку. Через дві секунди світлодіод почнемо блимати так: одна довга спалах, чотири коротких. Врахуйте, при натиску кнопок не можна робити перерв більше, ніж на пару секунд. В іншому випадку система вирішить, що введення закінчений. Якщо ви помилилися у воді номера і визначили це по светодиоду, то просто повторіть введення.
4
Після цього можна переходити до вибору стану. Натисніть третю кнопку. Система повинна підтвердити це світловим сигналом. Якщо відбуваються поодинокі спалахи світлодіода, то функція тип тривоги знаходиться в стані "повна тривога".
Для забезпечення збереження своїх автомобілів багато власників поспішають встановити на машину сигналізацію - найпоширеніше охоронний пристрій. Однак нерідко в роботі автосигналізацій виникають неприємні збої.
Інструкція
1
Багато власників автомобілів стикалися з ситуацією, коли без видимої причини спрацьовує охоронна сигналізація, встановлена на машині. Зазвичай таке відбувається навесні або восени, і пов'язано це з перепадами температури повітря. Причина такого «поведінки» сигналізації криється в неправильно налаштованому датчику удару, точніше, в завищеному рівні його чутливості. Усунути такий недолік досить просто.
2
По-перше, знайдіть місце прикріплення датчика удару (в інструкціях з експлуатації до сигналізацій його позначають також як VALET). У більшості випадків при встановленні охоронної сигналізації на автомобіль, датчик удару встановлюють у салоні під панель або кріплять до підлоги також під панеллю, тобто, як правило, він захований.
3
Після того як виявите датчик, знайдіть на ньому регулювальний гвинт. Підходящої викруткою обертайте цей гвинт і тим самим виставляйте необхідну чутливість датчика удару, слідуючи при цьому підказкам - стрелочкам, розташованим на корпусі VALET, що показує, в який бік потрібно крутити гвинт для збільшення або зменшення чутливості.
4
Тепер поставте ваш автомобіль на сигналізацію і почекайте не менше хвилини. Після цього перевірте, як налаштований датчик. Для цього просто вдарте рукою по центру лобового скла. У кращому випадку, сигналізація повинна спрацювати тільки від досить сильного удару рукою. Якщо ж ви трохи торкнулися скла, а сигналізації вже «кричить», зменшіть чутливість датчика. А якщо «розбудити» сигналізацію не вдається і після кількох сильних ударів - чутливість необхідно додати, обертаючи регулювальний вінт.После того як ви налаштували охоронну сигналізацію вручну, безпричинні її включення повинні припинитися.
Зверніть увагу
Датчик удару (шок-сенсор). Такий датчик фіксує механічні дії (удари, погойдування, стук). Ефективно справляється з оповіщенням автовласника про невдалу парковці сусіднього автомобіля, про удари по стеклах і кузову, про вжиті спробах механічного злому або ж проникнення через розбите скло.
Корисна порада
Датчик повинен, з одного боку, мати високу чутливість, щоб "не прогавити" замах на Ваш автомобіль, а з іншого боку - не реагувати на сторонні впливи (удари грому, що проїжджає повз автотранспорт тощо). Для поділу істинних і помилкових спрацьовувань, сучасні датчики удару будують за двозонному принципом.