Як налаштувати підсвічування.

Від правильного налаштування освітлення в чому залежить затишок приміщення. Люди часто цікавляться, як же правильно зробити настройку світла. У цій справі все залежить від ваших фантазій і переваг.
Інструкція
1
Скористайтеся найкраще світлодіодними і неоновими конструкціями. Звичайно ж, добре виглядає і точкове або люмінесцентне освітлення, але у нього є недоліки.
2
Обов'язково, перед тим як займатися установкою освітлення, придумайте дизайн. Встановіть пріоритетність колірної гами. Класичні точкові світильники краще всього не використовувати, оскільки вони не можуть повною мірою забезпечити надходження світла. У кожному разі виберете для початку центральний світильник чи люстру.
3
Далі можна переходити до ексклюзивного оформлення інтер'єру. В цьому питанні все елементарно. На стадії монтажу підвісної стелі обов'язково передбачте установку технологічного блоку, кабелів і розведення проводів. Вам не буде потрібно особливих навичок і знань, якщо ви вирішили встановити точкове освітлення. Однак якщо ви вибрали неонову підсвітку , то найкраще звернутися до фахівців за допомогою. Вони підкажуть, як краще всього її провести і підключити.
4
Отже, можна переходити до встановлення та налаштування. Для початку зробіть отвори в навісному стелі. В них встановіть світильники. Найкраще їх розташувати таким чином, щоб світло не потрапляв в очі. Далі за допомогою навісних світильників можна зробити підсвітку окремих елементів інтер'єру. Наприклад, можна повісити два світильника по різних сторонах картини. Одна буде добре освітлена і обов'язково приверне до себе увагу. Обов'язково зробіть підсвітку тих місць, де ви постійно читаєте. Світильники краще всього використовувати в зв'язці з регуляторами світла. Це допоможе створити комфорт в будь-який час.