Як намалювати палац.

Принци і принцеси, королі та королеви, як відомо, живуть у палацах. В казкових палацах трапляються найнеймовірніші пригоди, там влаштовують бали та організують змови, і у кожного палацу є своя таємниця. Зазвичай нікому і в голову не приходить, що палац - це всього-на-всього дім, тільки великий і красивий. Він може бути прикрашений скульптурами і колонами, і коштує палац найчастіше в таємничому парку.
Вам знадобиться
  • Папір
  • Олівець
  • Акварельні фарби або гуаш
Інструкція
1
Подумайте, який палац ви б хотіли намалювати. Це може бути будівля, яка є в реальності і в якому живе справжній король. Але може бути і що-небудь казкове. Згадайте, герої яких казок жили саме в палацах, а не в замках і не в теремах. Для казкового палацу зовсім не обов'язково точно передавати час або стиль, досить дотримуватися пропорції.
2
Почніть малювати палац з самого звичайного прямокутника. Палаци, звичайно, іноді бувають і одноповерховими, але частіше все-таки в них два або три поверхи. Тому будівля повинна бути досить високим. У кожного поважаючого себе короля є придворні і слуги, які можуть жити на першому поверсі. Там же буде кухня і приймальня. На другому поверсі може знаходитися, наприклад, тронний зал і зали для балів і бенкетів, а на третьому - покої королівського сімейства. Намітьте поверхи тонкими лініями.
3
Визначте, де буде парадний вхід палацу. Він може бути, наприклад, посередині головного фасаду. Там повинна бути розкішна двері, красиве ганок і зручна доріжка, щоб дами в своїх довгих сукнях не плуталися і не спотикалися. Двері - це всього лише високий прямокутник. Вона може бути всього з двох стулок, але повинна бути прикрашена різьбленням, а може бути - і колонами. Парадні двері - центр усієї композиції.
4
Намітьте вікна. Вікна різних поверхів повинні знаходитися один під одним. Між вікнами одного поверху відстані повинні бути рівними. При малюванні будівель можна користуватися навіть лінійкою, хоча б для того, щоб розмітити прямі лінії. Вікна - теж прямокутники, а вікна палаців можуть бути прикрашені ліпниною. У них можуть бути і різьблені віконниці. Це вже як вам хочеться.
5
Навколо другого і третього поверху можна зробити красиві галереї з колонами. Для цього проведіть по всій ширині будівлі прямі лінії трохи нижче нижньої лінії вікон і приблизно через середини вікон. Намалюйте парними вертикальними лініями маленькі колони, а паралельно нижньої і верхньої лініях балкона проведіть ще довгі горизонтальні лінії, адже перила балкона і його підставу досить товсті.
6
Подумайте, яка у палацу буде дах. Вона може бути досить високою і ошатною. Намалюйте високий трикутник. Усередині нього проведіть прямі лінії паралельно всім трьом сторонам. Можна прикрасити дах зубчиками, а в середині намалювати який-небудь герб або скульптуру.
7
Палац стоїть не на порожньому місці. Перед ним може бути, наприклад, ставок або фонтан. Навколо палацу обов'язково ростуть дерева. Це можуть бути самі звичайні липи чи ялини, але можна намалювати і казковий парк. Оточення палацу необхідно накидати до того, як ви візьмете в руки кисть. Дерева можна взагалі не промальовувати, зробити тільки їх контури.
8
Раскрасьте парк і галявину і парк. Підберіть для цього різні відтінки зеленого кольору. Подумайте, якого кольору повинен бути палац . Для стін дуже підходять ніжні пастельні тони - рожевий, блакитний, кремовий.
Корисна порада
Прикраси можна промальовувати дуже тонким пензликом. Але можна поєднувати різні види техніки - наприклад, використовувати кольорові олівці чи воскові крейди. Можна доповнити малюнок різними персонажами - ошатними дамами, елегантними кавалерами. А може бути, у вашому палаці зараз йде бал * Тоді вікна повинні бути яскраво освітлені.