Як провести день відкритих дверей. день відкритих дверей Як провести.

Хочете, щоб максимально можливу кількість людей познайомилися з роботою вашої установи? Найкраще в цій ситуації - провести день відкритих дверей, щоб кожен бажаючий міг прийти, подивитися, чим ви займаєтеся і отримати відповіді на його питання. День відкритих дверей можна провести в будь-якій установі. Правда, щоб він виявився ефективним, необхідно до нього як слід підготуватися.
Інструкція
1
Подумайте, які саме види діяльності найбільш характерні для вашої установи. Краще, якщо вони будуть видовищними. Якщо ви збираєтеся проводити день відкритих дверей в школі чи вузі, виберіть декілька предметів для відкритих занять. Краще, якщо це буде не лекція, а, наприклад, лабораторна робота чи урок у творчому гуртку. Для дня відкритих дверей в спортивній школі виберіть найбільш видовищні види спорту.
2
Підберіть наочну агітацію. Для дня відкритих дверей в будинку дитячої творчості можна підготувати виставку дитячих робіт. Для спортивної школи це може бути виставка кубків і грамот, фотовиставка про успіхи учнів на різних спортивних змаганнях. Можна використовувати і комп'ютерну презентацію, і відеофільми. Врахуйте тільки, що день відкритих дверей відрізняється насамперед тим, що він йде досить довго. Тому краще підготувати кілька фільмів і кілька презентацій, щоб вони могли йти безперервно.
3
Продумайте програму. Вона повинна включати в себе кілька занять. Краще, якщо творчі заняття або тренування йтимуть послідовно. Але можна провести і кілька занять в один і той же час, особливо якщо очікується велика кількість відвідувачів. Не всі ваші гості прийдуть до вас на цілий день , деякі просто зайдуть, подивляться те, що їм цікаво, заглянувши по дорозі в сусідній клас.
4
В програмі може бути і загальні збори для всіх гостей. Головне - воно не повинно бути довгим. Керівник установи може розповісти про те, чим ваша організація займається, і відповісти на найбільш часто задаються.
5
Можна провести і екскурсію. Підготуйте декілька кабінетів. Зверніть особливу увагу на ті, де стоїть найсучасніше обладнання. Його можна показати в дії. Наприклад, дуже добре, якщо в новому комп'ютерному класі в момент екскурсії займатимуться учні. Попросіть педагога підготуватися і розповісти, чим це обладнання краще того, яке було раніше, і які нові можливості воно надає учням. Про те, чим гарний новий клас, можуть розповісти і учні.
6
Влаштуйте щось на зразок консультаційного пункту. Їх може бути навіть кілька. До цих пунктам може підійти кожен і задати питання. Зрозуміло, співробітник, який знаходитиметься на консультаційному пункті, повинен бути добре підготовлений. Дуже корисно підготувати пам'ятки та буклети, в яких говориться про діяльність вашої установи коротко і зрозуміло.
7
Підготуйте декілька демонстраційних моментів. Наприклад, в будинку дитячої творчості можна влаштувати показ моделей одягу, виконаних учасниками відповідного гуртка. Для музичної або танцювальної школи це може бути концерт.
8
Подбайте про рекламу. Як правило, день відкритих дверей - захід некомерційне, тому проблем з оголошеннями в газетах бути не повинно. Але можна використовувати і сучасні ресурси - наприклад, дати рекламу на міському форумі або в соціальній мережі. Можна і розвісити оголошення по місту, і запропонувати учням і співробітникам запросити своїх друзів.
Зверніть увагу
Не варто під час дня відкритих дверей говорити про проблеми, з якими, можливо, стикається ваша установа. Якщо ж вам задали відповідне питання - постарайтеся відповісти на нього так, щоб запитувач зрозумів, що труднощі дійсно бувають, але в організації з ними справляються.