Як наймати адвоката.

Адвокати - професійні юристи, які здійснюють захист у кримінальних та адміністративних справах, а також представляють інтереси довірителів у цивільних справах. Після укладення угоди з адвокатом, він отримує ордер, на підставі якого може працювати по конкретній справі. Але як наймати адвоката ?
Інструкція
1
Не дивлячись на те, що для отримання статусу адвоката , необхідно скласти кваліфікаційний іспит по всіх галузях права, практикуючі адвокати, як правило, мають досить вузьку спеціалізацію. У зв'язку з цим, рівень професійної підготовки кожного з адвокатів, по різних категоріях справ, може відрізнятися.
2
Для того щоб вибрати адвоката , який зможе надати найбільш якісну юридичну допомогу по конкретній справі, слід з'ясувати, хто з адвокатів спеціалізується на справах даної категорії. Якщо потрібно захисник у кримінальній справі, то інформацію про якість надаваних послуг, можна отримати від осіб, які самі стикалися з кримінальним переслідуванням. При цьому, слід з обережністю поставитися до рекомендацій слідчих і прокурорів, які можуть порадити найняти менш кваліфікованого фахівця, з метою полегшення процесу розслідування.
3
Вибір адвоката у цивільній справі також має свою специфіку. Дати рекомендацію про вибір професійного адвоката -цівіліста можуть ріелтори і юристи різних організацій.
4
Без сумніву, основним критерієм при виборі адвоката має кількісне співвідношення загальної кількості справ, проведених з його участю до числа справ, які проведені їм успішно. Але на жаль, об'єктивною інформацією про цей володіють тільки працівники судів.
5
Після вибору адвоката , з ним укладається угода, в якій, як правило обмовляється вартість його послуг і етап судочинства, в якому адвокат буде брати участь. Наприклад, угода про захист підозрюваного і обвинуваченого в період попереднього слідства або захист в ході розгляду кримінальної справи судом. Адвокат який бере участь на всіх етапах судочинства у справі, має найповнішою інформацією про всіх наявних нюансах, з урахуванням яких зможе розробити найбільш правильну лінію захисту.
6
Після укладення угоди та оплати юридичних послуг, керівником адвокатського установи виписується ордер, на підставі якого адвокат приступає до роботи по справі.