Як почати ковальство.

Ковальське ремесло відноситься до одного з найдавніших занять людини. І сьогодні інтерес до кованим виробам не вгасає. Дуже елегантно виглядають металеві огорожі будинків, елементи віконних решіток, металеві лави, виконані методом кування. Підприємство по виробництву художніх виробів з металу може принести хороший прибуток, якщо правильно його організувати.
Інструкція
1
Визначте, який метод кування ви будете використовувати на своєму підприємстві. Сьогодні все більше число підприємців воліють використовувати метод холодного кування. При такому методі заготовки з металу штампують або згинають на спеціальних верстатах. В результаті з довгомірного профілю виходять вихідні елементи, які надалі збирають за допомогою зварювання в різноманітні ажурні ковані вироби.
2
Якщо ви маєте намір уникнути виснажливої фізичної праці і вивільнити робочу силу, вибирайте використання верстатів. Вони надійні, прості в управлінні і безпечні в експлуатації. Обслуговування верстатів для холодної ковки не вимагає спеціальної кваліфікації.
3
Вивчіть основні етапи виробництва виробів методом холодного кування. До них відносяться: розробка ескізу вироби; виготовлення кованих елементів; складання металевих конструкції; грунтовка, забарвлення і патинування.
4
Визначте, які ділянки проведення робіт вам будуть потрібні для відкриття вашого ковальського бізнесу. Виробництво повинно включати ковальський цех, дільниця складання і фарбувальний цех. Для розміщення виробничих потужностей знадобиться простір розміром близько 500 кв. м. Передбачите місце для допоміжних і побутових приміщень (склад, ділянка упаковки, санітарний блок і т.п.).
5
Проведіть оцінку потреби в обладнанні та інструментах. Врахуйте, що вам будуть потрібні ковальські верстати, зварювальні апарати, столи для складання кованих виробів, відрізний верстат для різання і рубки прокату, шліфувальна машина, компресор з пульверизатором для фарбування готових виробів.
6
Підберіть відповідне вимогам приміщення. Ідеальний варіант - взяти в оренду частину цеху на підприємстві з переробки металу. Як правило, таке місце вже мінімально підготовлено для виробництва ковальських робіт і вимагає лише установки устаткування для кування.
7
Оцініть потреба в кадрах. Для організації виробництва потрібно не менше трьох працівників-ковалів, три-чотири зварника, маляр і два інженерно-технічних працівника.