Як захистити свій сайт від злому.

Домогтися безпеки в мережі - це одна з найбільш важливих завдань власників інтернет- сайтів . Зараз з'явилося багато літератури та інформації, розміщеної в мережі, які допоможуть навіть не просунутому користувачеві стати хакером. Отже, як же захистити свій сайт?
Інструкція
1
Потрібно вибирати складні паролі, які знаєте тільки ви, і які поєднують в собі і букви і цифри. Доведено, що система з підбору паролів дуже довго і цілком ймовірно неякісно буде справлятися з паролем з восьми символів, так як існує величезна кількість таких комбінацій.
2
Права доступу до адміністративної панелі повинні бути тільки у вас і у обмеженого кола перевірених осіб. В іншому випадку не варто дивуватися при появі несподіваних неприємних сюрпризів. Так само не можна давати право на додавання HTML-коду стороннім людям. Це може привести до додавання на сайт шкідливих кодів.
3
Наступне правило просте: використовуйте антивірус з недавно оновленими базами. Це скоріше необхідність забезпечення безпеки в мережі, ніж банальність.
4
Зберігайте паролі в добре захищених місцях. Навіть якщо захист документа з паролями вам здається надійною, хакер може перехитрити вас і отримати доступ до них.
5
Якщо паролів багато і вони можуть вилетіти з голови, краще використовуйте менеджери паролів. Це спеціальна програма, завдяки якій ваші паролі буду надійно зберігатися в упорядкованому і зашифрованому вигляді.
6
Ще одне банальне, але важливе правило, якого слід дотримуватися, щоб захистити свій сайт в мережі: не переходьте за посиланнями, які є підозрілими і незнайомими.
7
Якщо при створенні сайту ви вирішили скористатися готовими скриптами, то незайвим буде перевірити їх надійність, яка проявляється в довговічності роботи інших сайтів , побудованих на їх основі.
8
Якщо ж ви самі розробляєте скрипти, то подбайте про створення системи фільтрації інформації, яку вводить користувач. Інакше, є ризик виникнення XSS атаки.
9
Особливу увагу варто приділити скриптам, які працюють з можливістю завантаження користувачем будь-яких файлів. Так як при такому доступі хакер може зробити, що завгодно.