Як оновити сертифікат. оновити сертифікати на комп'ютері.

Кожен сертифікат має певний термін дії, який встановлює виробник. Після закінчення такого строку дії, будь сертифікат слід оновлювати. Теоретично все просто, про на Пратико багато користувачів стикаються з труднощами, подолати які допоможе ця стаття.
Інструкція
1
Оновити сертифікат можна автоматично або вручну. Зробити це можна не тільки після закінчення його терміну дії, але і безпосередньо перед окончаніем.Обновленіе сертифікат а може відбуватися з наявним набором ключів, які ви використовували раніше, або з наданням нових. Давайте більш детально розглянемо, як оновити сертифікат з новим ключем і з колишнім.
2
Як оновити сертифікат з новим ключом.Откройте оснастку «Сертифікати» на своєму компьютере.Разверніте в дереві консолі папку «Особисті» .Виберіть там пункт «Сертифікати».
3
Знайдіть область «Відомості» .Виберіть вимагає поновлення сертифікат .Клікніте в меню на пункт «Дія».
4
Виберіть у вікні команду «Усі завдання» .Клікніте на пункт «Оновити сертифікат з новим ключем». Повинен з'явитися майстер поновлення сертифікат ов.Виберіте для поновлення сертифікат а значення по умолчанію.Нажміте «Далі».
5
Клацніть на кнопку «Заявка» .Дождітесь завершення майстра оновлення сертифікат ов.Нажміте кнопку «Готово» або «закрити».
6
Як оновити сертифікат з колишнім ключом.Откройте оснастку «Сертифікати» на своєму компьютере.Разверніте в дереві консолі папку «Особисті» .Виберіть там пункт «Сертифікати».
7
Знайдіть область «Відомості» .Виберіть вимагає поновлення сертифікат .Клікніте в меню на пункт «Дія» .Виберіть у вікні команду «Усі завдання» .Натисніть на «Додаткові операції».
8
Виберіть «Оновити сертифікат з тим же ключем» .Ждіте появи майстра установок поновлення сертифікат ов.Виберіте потрібний сертифікат з тих, що будуть вказані в розпочатому окне.Іспользуйте всі значення за замовчуванням.
9
Натисніть на кнопку «Заявка», коли будете готові подати ее.Дождітесь успішного завершення майстра установок поновлення сертифікат ов.Закройте вікно або клікніть на кнопку «Готово».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=b_cvtbjzRXw