Як організувати ферму. документи для відкриття ферми.

Грамотно організований сільськогосподарський бізнес приносить хороші прибутки. Щоб організувати власну ферму потрібно зробити ряд дій і зібрати пакет документів. Перелік документів буде відрізнятися в залежності від цільової спрямованості бізнесу.
Вам знадобиться
  • -Паспорт
  • -Заяву в адміністрацію
  • -посвідчення фермера або реєстрація юридичної особи
  • -Погодження з архітектурою
  • -бізнес -план і проект
  • -дозвіл від СЕС, пожежників і трудової інспекції
  • -постанови адміністрації
  • -персонал
Інструкція
1
Наприклад, для організації ферми з направленим розведенням і утриманням великої рогатої худоби буде потрібно купити землі сільгоспугідь та отримати посвідчення фермера. Якщо спрямованість бізнесу буде розведення дрібних тварин або свиноферма, то сільгоспугіддя і посвідчення фермера отримувати не обов'язково. Хоча найбільш вигідне і прибуткове розвиток отримує бізнес, який додатково направлено на вирощування власного корма для тварин.
2
Для утримання будь-яких тварин буде потрібно земля і просторе приміщення, побудоване капітально, для розведення тварин в будь-який час року. Для будівництва потрібно купити або орендувати землю і узгодити будівництво з архітектурою і місцевою адміністрацією.
3
Для ведення обширного бізнесу необхідно отримати свідоцтво фермера або зареєструватися в якості юридичної особи. Як вже вказувалося вище для розведення і утримання великої рогатої худоби потрібно обов'язково посвідчення фермера і землі сільгоспугідь. Бо худобу необхідно пащі і заготовляти велику кількість корму для зими.
4
Також потрібно бізнес-план і проект. Після отримання всіх документів та завершення будівельних робіт слід отримати дозвіл від крайової СЕС, пожежників, інспекції з праці.
5
З усіма документами звернутися в адміністрацію за постановою про відкриття ферми.
6
Для ферми буде потрібно найняти обслуговуючий персонал, який буде безпосередньо доглядати за тваринами, а також бухгалтера, зоотехніка, ветеринарного фахівця. Якщо додатково вирощувати корми на своїх сільгоспугіддях, то буде потрібно найняти агронома, бо без цього фахівця неможливо виробляти своєчасний посів і збирання врожаю.