Як пропонувати рекламні послуги.

Реклама - двигун торгівлі - відомий і незаперечний факт, але як пропонувати рекламні послуги ненав'язливо і в теж час результативно - про це варто задуматися. Нижче наведено кілька порад, якими можна скористатися, коли ви намериваетесь запропонувати комусь свої рекламні послуги .
Інструкція
1
Насамперед, точно визначте свою цільову аудиторію. Виходячи з аналізу таких складових, як: вік, соціальний стан, рівень достатку, сімейний стан, професійна діяльність - залежить початкова схильність людей до вашої пропозиції. Як тільки ви склали образний портрет вашого покупця, то тепер слід частіше бувати там, де ваш потенційний клієнт може перебувати. Наприклад, якщо ваші рекламні послуги пов'язані з проведенням промо заходів, як організація дегустацій, роздача подарунків за покупку товарів і т.п., то вашим клієнтом буде підприємець торговельної сфери або представник великої організації, пов'язаної з харчової промисловістю. Щоб один з одним зустрітися, слід відвідувати харчові виставки, відкриті ділові конференції і т.п. Відвідуйте такого роду місця, і в неформальній обстановці, наприклад, на кава-брейку ви легко зможете зав'язати розмову з потрібними людьми і між справою запропонувати свої рекламні послуги .
2
Відразу «накидатися» на клієнта зі своїми пропозиціями не варто, необхідно справити сприятливе враження і продемонструвати інтелігентність. Заздалегідь приготуйте візитку, де будуть вказані ваші контакти і коротко описаний ваш профіль діяльності, тобто та вигода, яку отримає клієнт, якщо вирішить з вами співпрацювати. Для цього можна з візиткою вкласти листівку або маленьку брошурку і передати особисто в руки вашому потенційному замовнику.
3
Коли ви активно починаєте пропонувати клієнтові свої рекламні послуги , то зверніться до цифр і наочним графіками, який ілюструє ефективність проведених вами рекламних заходів іншим компаніям. Успішний досвід конкурентів змусить задуматися навіть «маститих» управлінців про перспективу співпраці з вами.