Як додати гучність мікрофона.

Динамічний мікрофон служить незамінним інструментом при записі і озвучуванні мультимедійних, аудіо та відео-проектів. Він легко підключається до комп'ютера, або ноутбуку, через спеціально відведений для нього гніздо. Процедура аматорської записи досить проста, так як додати гучність мікрофона і натиснути на кнопку «Рекорд» зможе навіть тільки початківець користувач. Потрібно лише трохи базових знань, умінь і навичок.
Вам знадобиться
  • Команда "Звук" ("Звук та аудіопристрої").
Інструкція
1
Запустіть меню «Пуск» на робочому столі вашого комп'ютера. У списку програмних служб виберіть розділ «Панель управління». З'явиться додатковий перелік команд. Відкрийте папку «Звук». У більш ранніх версіях операційної системи Windows вона називається «Звук та аудіопристрої». Після цього відкриється нове вікно з аналогічною назвою «Звук».
2
Далі вам необхідно клікнути по середній вкладці «Запис». Там ви зможете вибрати пристрій запису і налаштувати його параметри. Клацніть по верхньому полю «Мікрофон». Перед вами виникне нове віконце «Властивості: Мікрофон». У ньому містяться функції з регулювання технічних властивостей мікрофонного пристрою, такі, як зміна рівнів, додавання звукових ефектів, запуск і відключення відтворення і самого пристрою запису, встановлення розрядності, частоти дискретизації та інші.
3
Перейдіть по середньої вкладці «Рівні». Там розташовуються дві шкали гучності. Перша відповідає за баланс мікрофона, друга - за його посилення. Рівень гучності вимірюється в децибелах. Встановіть рухається повзунок шкали балансу на потрібне вам місце. Уважно слухайте динаміки колонок комп'ютера, чи достатньо гучне звучання доноситься з них. Якщо ні, то пересуньте повзунок вище, або скористайтеся додатковою шкалою посилення. В кінці процедури натисніть "Оk", щоб зберегти настройки.
Корисна порада
Дізнайтеся також, як додати гучність мікрофона безпосередньо з робочого столу. Просто наведіть курсор на значок гучності, який знаходиться в правому нижньому кутку, поряд з часом. Клікніть по ньому правою кнопкою миші. В спливаючому вікні виберіть «Записуючі пристрої».