Як лікувати алергію новонароджених. алергія у новонародженого лікувати.

Особливістю новонароджених є дуже висока проникність кишечника, яка сприяє доступу антигенів (небажаних речовин, які викликають алергічну реакцію) в кров. У новонароджених алергія часто вражає шлунково-кишковий тракт, при цьому вона супроводжується неспецифічними симптомами. Причинами алергії можуть бути різні фактори: спадковий, вакцинація, недотримання матір'ю гіпоалергенної дієти в період годування груддю.
Інструкція
1
Лікування харчової алергії слід почати з дієти, виключення можливого харчового алергену з раціону. Але не слід "боротися" з алергією самостійно; інакше її можна навпаки погіршити, в кожному окремому випадку лікувальну тактику визначити повинен лікар-педіатр або алерголог.
2
Якщо малюк знаходиться тільки на природному вигодовуванні, тоді спочатку з раціону годуючої мами протягом двох тижнів виключаються абсолютно всі потенційні алергени, а також продукти промислового виробництва, які мають у своєму складі консерванти, штучні барвники, кристалічний цукор і емульгатори жирів (на етикетці дані речовини так і позначаються - емульгатори, барвники). Цукор, сіль, міцні бульйони і смажені страви виключаються повністю. Обмежують і кількість споживання молочних продуктів. Для дитини, хворої харчовою алергією, дуже важливо зберегти саме грудне вигодовування.
3
Якщо новонароджений знаходиться на змішаному або штучному вигодовуванні, то швидше за все причиною алергії послужив білок коров'ячого молока, який знаходиться в дитячій суміші; тому необхідно частково або повністю замінити молочну суміш, спеціалізованої гіпоалергенної сумішшю (їх призначає лікар), яка складатиметься на основі соєвого білка або спеціальною сумішшю, в якій білок розщеплений до мінімуму - рівня окремих амінокислот (гідролізований суміш) - у цьому випадку розвиток алергії буде неможливим. Але навіть у такому харчуванні присутні недоліки: у дитини може проявитися непереносимість соєвого білка, а спеціальні гидролизированние суміші мають досить малоприємним смаком і до того ж коштують дорого.
4
Можна вилікувати алергію у новонародженого за допомогою народних способів. Візьміть сушеної трави череди - дві столові ложки і залийте її окропом. Даним теплим настоєм робіть примочки на висипання. Череда є антисептичним засобом, через кілька днів алергія почне проходити. Курс лікування становить до повного зникнення висипання.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=FgcGvGjqS1s
Зверніть увагу
Від слова «алергія» будь-яку маму новонародженого кидає в тремтіння. А тим більше, якщо на тілі тритижневого малюка вона побачить висипання у вигляді не дуже великих прищів червоного кольору на обличчі і верхній частині тіла. Це явище називається «милі новонародженого» і воно зовсім не є симптомами алергії. А перед тим, як дитячий організм налагодить виробництво своїх власних гормонів, його тіло покривається висипом.
Корисна порада
Харчова алергія у новонароджених виникає, як правило, від надмірного вживання мамою молока і молочних продуктів, яєць, наваристий бульйонів, риби, солінь, консервів, томатів, кавуна і дині, шоколаду, цитрусових, горіхів, кави. Батьки повинні знати, як виглядає алергія у новорожденнихі чим вона відрізняється від пітниці або милий (висипання, що з'являються у крихти у віці приблизно трьох тижнів, які пов'язані з природними гормональними змінами).