Як позбутися від котячого запаху на килимах. Як знищити запах сечі з килима.

Маленькі кошенята вибирають собі туалет в будь-якому місці, шкода тільки, що вони при цьому не враховують думку господаря. Особливо неприємно, коли обраним кошеням місцем виявляється килим - запах стоїть досить різкий. Вивести моторошний аромат з килимового покриття можна різними способами. Почистити виріб можна самостійно, а можна здати його в хімчистку.
Вам знадобиться
  • - оцет або лимонна кислота;
  • - сода;
  • - плямовивідник;
  • - щітка для килима;
  • - миючий засіб для килимів.
Інструкція
1
Якщо ваша проблема полягає не тільки в запаху, а й у тому, що пляма від сечі помітно на килимі, видаліть спочатку його. Для обробки світлих килимів використовуйте слабкий розчин оцту або лимонної кислоти з водою. Кольорові вироби не винесуть таких експериментів і зблякнуть, видаляти плями з них можна лише засобом для виведення плям. Після чого потрібно прочистити весь килим будь-яким миючим засобом для килимів.
2
Сода вбирає неприємні запахи. Змочіть килим чистою водою з пульверизатора і розсипте по ньому соду. Трохи потріть щіточкою і почекайте. Через кілька годин, коли вода випарується, пропилесосьте палас. Якщо немає пилососа, то вибийте килим на свіжому повітрі. Сода звичайно добре видаляється з ворсу, при цьому запах сечі усувається.
3
Якщо килим вже не новий, і зіпсувати ви його не боїтеся, розведіть хлор з водою і обробіть виріб, особливу увагу приділіть місцю, в яке кіт ходив у туалет. Білі або світлі килими від такого кошти не зіпсуються, хіба що стануть трохи чистіше. Ви можете використовувати комбінований метод, спочатку обробіть килим хлором, а потім нанесіть соду. Видаліть засіб з ворсу пилососом і провітріть приміщення.
4
У магазинах продаються миючі засоби, які усувають неприємні запахи з килимів. Купуйте його у вигляді рідкого засобу (сухі порошки гірше діють). Розведіть миючий засіб для паласов водою в тій пропорції, що вказана на упаковці. Обробіть килимове покриття, просушіть його і пропилесосьте. Так ви не тільки усуньте неприємний аромат, але і освіжіть колір килима, а також він придбає приємний аромат миючого засобу.
5
Якщо у вас є можливість - виперіть килим. Ви можете зробити це у дворі власного будинку або навіть просто на річці або дачі. Жоден засіб не може замінити прання, адже так ви позбавитеся від котячого запаху і ретельно очистіть килим від різних плям та інших забруднень.
Корисна порада
Помічено, що коти ходять в туалет туди, де вже є запах їх сечі, а після його повного усунення шукають собі більш відповідне місце. Саме в цей момент і можна привчити тварину до лотка.