Як знайти людину по мобільному номеру в Україну. місце на карті по мобільному номеру.

Час від часу в житті будь-якої людини трапляється ситуація, коли йому необхідно з'ясувати ПІБ та адресу того чи іншої людини, від якого залишився виключно номер мобільного телефону. Минулого такими повноваженнями мали далеко не багато, але на сьогоднішній день буквально кожен може дізнатися заповітну адресу, як в Росії, так і на Україні.
Вам знадобиться
  • Мобільний телефон, комп'ютер, підключений інтернет з'єднань, необхідний софт, а також вільний час.
Інструкція
1
Візьміть бажаний мобільний телефон, а вірніше його цифрову комбінацію, з якою ви і будите далі працювати, з'ясовуючи, кому він належить. На просторах інтернету є безліч доступних програм і сервісів, які володіють передвстановленою базою. Складність полягає в тому, щоб їх знайти, однак і тут при дослідному підході ви не зіткнетеся з особливими складнощами. Зверніться за допомогою до пошукового порталу, де в поле пошуку слід ввести комбінацію слів. Приміром, «телефонний довідник України». Пошук повинен запропонувати вам бажаний результат.
2
Зробіть вищеописані приписи, після чого ви можете приступати до наступного кроку, щоб з'ясувати належність цікавить вас телефону. Можна сміливо зазначити, що більшість подібних програм має схожу базою, а їх функціонал зводиться до примітивного пошуку, де в позначене поле «стільниковий телефон» вам слід ввести відомі цифри. У відповідь вам буде вказано прізвище з ініціалами, а в деяких випадках і домашня адреса власника даної сім-карти.
3
Якщо стільниковий оператор зв'язку, до якого належить сім-карта, не входить в одну з скачали баз, то в подібному випадку не варто панікувати і чекати фіаско. Спробуйте підшукати іншу програму з іншої телефонної базою, де, ймовірно, і виявиться ваш номер. Як описувалося вище, її технічний інтерфейс буде єдиним і не завдасть вам особливого клопоту в первісному ознайомленні.
Зверніть увагу
Зверніть увагу, що використання подібних програм не є гарантом отримання точної інформації. Однак при всьому цьому ви отримуєте достатньо достовірну інформацію, яку не складно перевірити.
Корисна порада
Якщо з перших спроб у вас не вийде відшукати потрібного вам людини за номером телефону, не турбуйтеся. Попросіть допомогти вам більш досвідченої людини в справі інтернет-пошуку.