Як відкрити вихідний код сторінки. перегляд вихідного коду safari.

Можливість зазирнути в вихідний код веб- сторінки, одержуваний браузером у відповідь на запит серверу, є практично в кожному інтернет-оглядачі. Доступ до відповідної команді організований приблизно однаково, зате є суттєві відмінності в тому, яким способом і в якому вигляді вам буде представлений вихідний код .
Інструкція
1
У браузері Mozilla FireFox розкрийте в меню розділ «Вид» і клацніть пункт «Вихідний код сторінки». Такий же пункт є і в контекстному меню, яке з'являється, якщо клацнути правою кнопкою миші текст сторінки. Можна використовувати і поєднання клавіш CTRL + U. Mozilla FireFox при цьому не використовує зовнішніх програм - вихідний код сторінки з підсвічуванням синтаксису буде відкритий в окремому вікні браузера.
2
У браузері Internet Explorer клацніть в меню розділ «Файл» і виберіть «Правити в Блокнот». Замість назви Блокнот може бути написана інша програма, яку ви призначили в настройках браузера для перегляду вихідного код а. За клацання сторінки правою кнопкою миші випадає контекстне меню, в якому теж є пункт, який дозволяє відкрити вихідний код сторінки в зовнішній програмі - «Перегляд HTML- код а ».
3
У браузері Opera відкрийте меню, перейдіть в розділ «Сторінка» і у вас буде можливість вибрати в підрозділі «Засоби розробки» пункт «Вихідний код » або пункт «Вихідний код кадру ». Такому вибору призначені гарячі клавіші CTRL + U і CTRL + SHIFT + U відповідно. В контекстному меню, прив'язаному до клацанню сторінки правою кнопкою миші, теж є пункт «Вихідний код ». Opera відкриває исходник сторінки в зовнішній програмі, яка призначена в ОС або в настройках браузера для редагування HTML-файлів.
4
Браузер Google Chrome без жодних сумнівів має кращу організацію перегляду вихідного код а. Клацнувши сторінку правою кнопкою миші, ви можете вибрати пункт «Перегляду код а сторінки» і тоді исходник з підсвічуванням синтаксису буде відкритий на окремій вкладці. А можете вибрати в тому ж меню рядок «Перегляд код а елемента» і браузер в цій же вкладці відкриє два додаткових фрейма, в яких ви можете інспектувати HTML- і CSS- код будь-якого елементу сторінки. Браузер буде реагувати на переміщення курсору по рядках код а, підсвічуючи на сторінці елементи, відповідні цій ділянці HTML- код а.
5
У браузері Apple Safari розкрийте розділ «Вид» і виберіть рядок «Перегляд HTML- код а». В меню, яке з'являється після клацання правою кнопкою відкритою сторінки, відповідний пункт названий «Переглянути джерело». Цій дії призначені гарячі клавіші CTRL + ALT + U. Вихідний код відкривається в окремому вікні браузера.