Як намалювати стрілочку.

Дуже багатьох зірок, що заслужили звання «ікона стилю» об'єднує одна характерна риса. Точніше навіть не риса, а стрілки на повіках. Без цього елемента практично неможливо уявити собі образ Одрі Хепберн, чудовою Мерилін Монро, прекрасною Мішель Мерсьє та інших. За допомогою правильно намальованих стрілок можна навіть невиразні очі перетворити на загадкові і ваблять, як очі русалки.
Вам знадобиться
  • - засіб для підведення очей;
  • - дзеркало;
  • - ватяна паличка;
  • - рідина для зняття макіяжу з очей.
Інструкція
1
Насамперед, підберіть засіб, яким будете малювати стрілки. Оптимальним варіантом є олівець. Причому зовсім не обов'язково чорний. Сьогодні в моді підводка, що підкреслює колір очей. Так, наприклад, очі золотистого кольору «виграють» від сусідства з бронзовою або сіро-зеленою підводкою, чорним показані стрілки сіро-блакитного, чорного, коричневого кольорів. Чорні штрихи ідеальні для блакитних очей. Можна намалювати стрілки тінями, рідкою, кремовою або гелевою підводкою. Але для першого разу краще віддати перевагу м'якому олівця. У всякому разі, поки не наб'єте руку.
2
Перед тим, як наносити стрілки на повіку - спробуйте намалювати чітку безперервну лінію на папері. Накресліть фігуру, що нагадує око, і постарайтеся одним твердим рухом обвести її по контуру.
3
Поставте перед собою дзеркало, прикрийте очей, і починайте наносити підводку. Існує кілька способів нанесення. Перший: намалювати тонку стрілочку , потім зробити її жирніше. Другий: намітити «шлях» майбутньої стрілки крапочками, потім провести по ним лінію. Стрілка завжди малюється як можна ближче до лінії росту вій. До речі, якщо ваші вії біля коріння кілька білясті, то їх потрібно фарбувати до нанесення стрілок.
4
Що стосується форми стрілок, то вона може бути будь-який, як, втім, і товщина (наприклад, тонка лінія, що починається у внутрішнього куточка ока поступово потовщується до внутрішнього). Ви можете намалювати чітку графічну лінію, а можете м'яко розтушувати олівець, отримавши розмиті стрілки. Тут все залежить від ваших уподобань і форми очей. Головне правило: кінчик стрілочки у зовнішнього кута ока не може «дивитися» вниз, а зобов'язаний злегка загинатися до скроні. Важливо пам'ятати, що стрілка не повинна виходити за край століття більш ніж на 0,5 см (якщо, звичайно, ви не збираєтеся на маскарад).
5
Останній штрих - корекція. Уважно огляньте намальовані стрілки. Якщо є огріхи - видаліть їх ватною паличкою, змоченою в рідині для зняття макіяжу з очей. Ну а якщо лінії не зовсім рівні, то нанесіть поверх них трохи тіней і розтушуйте. Тепер ви чарівні.
Корисна порада
На нижню повіку стрілки наносять в рідкісних випадках, оскільки цей прийом робить очей менше, а макіяж грубіше.
Візуальне подання інформації значно полегшує сприйняття, особливо якщо мова йде про структуру та послідовності чого-небудь. Використання схеми тут згідною всього. Схеми застосовуються не тільки в презентації, але і в текстах (звітах, наукових роботах і т.п.). Графічне втілення структури служить скелетом для тексту і опорою читачеві. Текстовий редактор Word містить все необхідне для того, щоб, не використовуючи сторонні програми, намалювати схему в документі.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер
  • Microsoft Office Word 2007 (2003)
  • Навички користувача-
Інструкція
1
Довільну схему можна намалювати за допомогою фігур, поєднуючи їх зі стрілками та іншими спеціальними знаками. Прийоми роботи з фігурамі.Нажміте на кнопку «Постаті». З'явиться список можливих об'єктів. Виберіть будь одним кліком лівою кнопкою миші. Потім перенесіть курсор миші на лист. Замість стрілочки з'явиться хрестик. Затисніть ліву кнопку миші і розтягуйте фігуру до потрібних розмірів.
2
Розмір фігури регулюється за допомогою синіх точок контура. Наведіть вказівник на таку точку, він перетвориться в двонаправлену стрілку. Затисніть ліву кнопку миші і тягніть контур вправо або вліво. За допомогою зеленої точки на верхній межі контуру можна повернути фігуру. Наведіть курсор миші на точку, поворот відобразиться круглої стрілкою. Порухайте мишею і приведіть об'єкт у потрібне положеніе.У деяких фігур є жовта точка для зміни обрисів (розмаху стрілки, довжини виноски). Наведіть на неї курсор миші, «зачепитеся» лівою кнопкою і потягніть.
3
Щоб перемістити фігуру, наведіть на неї курсор миші, він перетвориться в хрестоподібну стрілку, затисніть ліву кнопку і перетягуйте контур в потрібне місце. Щоб скопіювати фігуру, утримуйте клавішу Ctrl, одночасно лівою кнопкою миші перетягуючи ваш об'єкт, потім відпустіть кнопку.Чтоби скопіювати кілька фігур, для початку виділіть їх за допомогою клавіші Ctrl: затисніть її і мишею поклікати потрібні фігури. Не знімаючи виділення, перетягніть групу.
4
Щоб зафіксувати кілька фігур щоб уникнути випадкового зсуву, їх слід групувати. Виділіть групу за допомогою клавіші Ctrl, як в пункті 3. Потім на виділених об'єктах клікніть правою кнопкою, у контекстному меню виберіть команду «Групувати». Якщо ви побажаєте поміняти розташування фігур, розгрупуйте їх: натисніть на групі правою кнопкою миші і в меню виберіть команду «Розгрупувати».
5
Щоб ввести текст у фігуру, клікніть на ній правою кнопкою миші і в контекстному меню виберіть команду «Додати текст».
6
Відразу ж після вставки фігури в стрічці відкривається вкладка Засоби малювання - Формат. Застосовуйте до виділеного об'єкту різні параметри: колір, об'єм, тінь, контур - все можна налаштувати вручну.
7
Створити схему можна також за допомогою SmartArt.Пріеми роботи з об'єктами SmartArt.На вкладці Вставка виберіть SmartArt. Відкриється вікно вибору об'єктів. У лівій частині вікна перераховані типи схем. У центрі дано їх різновиди, і будь-яка по кліку відображається в правій частині. Оскільки кожна різновид об'єкта має своє призначення, під ескізом дається невелике пояснення, щоб вам легше було зробити вибір.
8
Найбільш поширеним і зручним макетом для створення схеми є Ієрархія. Виберіть об'єкт і натисніть ОК. На аркуші з'явиться макет з кількома блоками, розташованими у вертикальній ієрархії: головним, помічником і трьома підлеглими (які є «колегами», тобто рівноправні між собою).
9
Блоки можна видаляти або додавати. Щоб видалити блок, клікніть по ньому, потім натисніть Delete або Backspace.Чтоби додати блок, натисніть правою кнопкою миші в тому прямокутнику, щодо якого збираєтеся додавати. У контекстному меню виберіть команду Додати фігуру, потім конкретизуйте, де саме: вище або нижче, до або після
10
Щоб ввести текст в блок, просто клікніть по слову «Текст» і починайте друкувати. Інший спосіб - введення в області тексту. Знайдіть виступ зліва на контурі схеми, клікніть по ньому. Відобразиться маркований список з окремим рядком для кожного блоку.
11
Меню об'єктів SmartArt має багатим вибором елементів стилю. Відразу після вставки об'єкта відкривається вкладка Робота з об'єктами SmartArt. Там можна налаштувати вигляд, положення в просторі, тінь, колір та ін.
Зверніть увагу
Дана інструкція розрахована на версію 2007 року. У 2003 немає SmartArt, а фігури знаходяться на панелі малювання, під кнопкою «Автофігури» .Організаціонную діаграму шукайте в меню Вставка - Схематична діаграма.
Корисна порада
Перш ніж приступити до складання схеми на комп'ютері, накидайте її на листочку. Продумайте оптимальний варіант розташування елементів структури, щоб при створенні схеми не робити зайвих рухів.