Як позбутися від домашніх мурашок. Домашні мурахи Як позбутися.

Життя у власному будинку пов'язана з більш тісним контактом з живою природою. Однак це не означає, що житель квартир уникають нападів комарів, молі і мурах. Про останніх і поговоримо в цій статті.

Мурахи можуть завестися в будь-якій квартирі і на будь-якій висоті. У власному будинку вони взагалі не рідкість. Причина, по якій вони з'являються, така ж, як і для появи тарганів. Правильно, мурахи приходять, якщо знаходять їжу. Вам цікаво, як вони це роблять? Все просто, мурашник розсилає своїх розвідників в усіх напрямках. І якщо такий розвідник знайде у Вас на підлозі калюжку меду, чекайте навали мурашок найближчим часом. Вам може повести, і Ви зловити і знищите перших розвідників. В цьому випадку можна буде позбутися мурах без боя.Еслі ж інформація все-таки просочилася, то готуйтеся до оперативних дій. Для початку усуньте всю їжу з доступних місць. Тобто складіть її в холодильник і не залишайте сміття на ніч у будинку. Потім спробуйте знайти місце, через яке мурахи потрапляють в будинок. Шукайте уважно і акуратно, без цього позбутися мурах буде невозможно.Когда пробоїна знайдена, спробуйте її ефективно закрити. Для цього можна використовувати мастику, пінобетон, силіконовий клей або щось інше. Вибір матеріалу складний, оскільки ефект повинен бути з першого разу, а матеріал цей не повинен в буквальному сенсі отруювати Вам жізнь.Еффектівний метод - насипати невеликі гірки червоного перцю в тих місцях, де проходили стежки мурах (в полках на кухні, в кутах туалетної кімнати і т.д.) На щастя чи, на жаль, але в будинках після ремонту з сучасними матеріалами, боротися з мурахами вже немає потреби. Комахи просто не відвідують такі будинки. В цілому ж знищити мурашок в своєму будинку складно. Це дуже настирні, живучі і дрібні тварини. Тому готуйтеся до тривалої облоги Вашої кухні. Якщо запропоновані методи не допоможуть, можна використовувати дезінсекторние кошти.

Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_OjZr31sQdI
У будинку з'являються руді та червоні мурахи, які приповзають численними колоніями на запах їжі. Сусідство з комахами доставляє масу незручностей господарям, так як вони залізають буквально скрізь. Муравйов можна виявити в хлібниці, в мішках з крупами, в піалах з варенням, в цукорниці. До того ж, вони дуже боляче кусаються, і на місці укусу утворюється велика червона шишка, яка довго свербить. З мурахами необхідно почати негайну боротьбу.
Вам знадобиться
  • - мілкий від тарганів;
  • - гель;
  • - засіб в ампулах;
  • - борна кислота;
  • - фарш ;
  • - полин;
  • - бадилля томатів;
  • - кориця;
  • - нюхальний тютюн;
  • - аерозолі.
Інструкція
1
Для боротьби з мурахами можете використовувати ті ж засоби, що і для знищення тарганів. Купіть мілкий або гель від тарганів, нанесіть по місцях пересування мурах густими замкнутими смугами. Систематично оновлюйте препарати, завдаючи нові смуги. Щоб крейда завжди діяв, повторюйте нанесення кожні 7 днів, гель оновлюйте щомісяця.
2
Купіть аерозоль від повзаючих комах. Обробіть їм всі стіни, плінтуса та інші поверхні. Через 1 годину провітріть приміщення і проведіть сухе прибирання пилососом. Вологе прибирання проводите не раніше ніж через 4 дні. Весь цей час препарат буде активний і знищить тих комах, які в момент газової атаки були відсутні.
3
В магазині для садівників і городників продаються хімічні препарати в ампулах, призначені для знищення мурах і садових шкідників. Засоби мають різні торгові назви, але діють практично однаково. Для використання розчиніть ампулу в 4 літрах води, залийте розчин в розпилювач, ви можете використовувати садовий розпилювач, яким обробляєте овочеві та садові культури від шкідників. Розпорошите кошти по підлозі, плінтусів і стінам. Щільно закрийте приміщення. Через 2 години проведіть вологе прибирання і провітріть кімнати наскрізним потоком повітря.
4
Також ви можете скористатися народним рецептом і приготувати отруту самостійно. Для цього змішайте 100 г фаршу з 1 чайною ложкою борної кислоти, скачайте маленькі кульки і розкладіть їх по всьому приміщенню.
5
Мурахи гинуть від борної кислоти і встигають принести її на лапках у гніздо, де отруюють мурашину матку. Тому кислоту ви можете використовувати не тільки у вигляді замішування в продукти, а й розсипати порошок в чистому вигляді по місцях масового пересування комах.
6
Мурахи не переносять запах полину, гички томатів, кориці і нюхального тютюну, тому для боротьби з ними розкладіть одне із зазначених коштів або використовуйте засоби в комплексі по всьому будинку.