Як освіжити хутро.

Для збереження природної краси хутра і продовження терміну експлуатації хутряних виробів потрібно за ними доглядати і проводити ряд профілактичних заходів для запобігання передчасного зносу. Це, наприклад, очищення волосяного покриву від забруднень. Ця процедура надає хутру блиск, шовковистість. І він довше буде виглядати новим і свіжим.
Інструкція
1
Для очищення волосяного покриву розкроєного хутра від бруду візьміть ватяний тампон, змочіть його технічним спиртом або бензином. Хутро покладіть на стіл кожевой частиною (міздрею) вниз і протирайте по всіх напрямах ворс. Зверніть увагу на найбільш забруднені ділянки і протріть їх двічі. Після того, як ви закінчили очистку, залиште хутро до повного вивітрювання рідини з поверхні ворсу.
2
Потім ворс потріть часником і пригладьте щіткою. Така операція надає хутру блиск, шовковистість і крихкість.
3
зажіренние вироби переважно бувають в області коміра. Очищення в цьому випадку не обмежується обробкою технічним спиртом, найчастіше потрібно промити розчином миючих засобів. Але найякісніший результат дає обробка волосяного покриву свіжим курячим яйцем. Воно відмінно очищає ворс і благотворно позначається на стані міздрі. Робіть це в такий спосіб: на ворс нанесіть вміст яєць, достатньо трьох (жовток разом з білком). І починайте втирати пальцями, намагаючись змочити все хутро. Згорніть комір ворсом всередину і залиште полежати на 1 годину.
4
Промийте комір теплою кип'яченою водою, температура води не повинна перевищувати 40 градусів С. Промивайте хутро у всіх напрямках, в течії 30 - 40 хвилин.
5
Після промивання комір відіжміть руками, намагайтеся не перекручувати. Потім налийте такою ж теплою води в ванну і ретельно прополощіть виріб, протираючи ворс пальцями до скрипу. Принаймні потреби полоскання проводяться 2-3 рази, зі зміною води. Після процедури комір повісьте на мотузку для природного висихання.
6
При промиванні кожевая поверхня втрачає частину містяться жирів і стає худої. Відновити потрібні компоненти можна промиванням розчином добре закиснув хлібних квасцов. Просушену мездру просочіть квасцами, залиште на 1-1, 5 години, отомніте вручну і виправите за лекалом.