Як позбутися від сверблячки при вітрянці. вітрянка Як позбавиться від сверблячки.

Сверблячка при вітрянці небезпечний своїми наслідками. При розчісуванні бульбашок можуть утворитися сліди, що залишаються на все життя. Небезпечні і шкірні інфекції, що виникають в результаті розчісування, тому дуже важливо при нимать заходи по ослабленню сверблячки .
Вам знадобиться
  • - оцет;
  • - тальк;
  • - марганцівка;
  • - зеленка;
  • - настій ромашки.
Інструкція
1
Повністю позбавитися від сверблячки при вітрянці навряд чи вдасться, але послабити його прояви все-таки можна. При сильному свербінні батькам треба постаратися відволікти малюка чимось цікавим, можна пограти з ним, розповісти казку або почитати книгу. З більш старшими дітьми непогано провести роз'яснювальну бесіду.
2
Велике значення в період хвороби має гігієна. Щоб уникнути сильного розчісування, дорослим і дітям старшого віку треба коротко остригати нігті, а найменшим надягати бавовняні рукавички.
3
З метою ослаблення сверблячки шкіри добре проводити обтирання кип'яченою водою, розведеною з оцтом, а після цього при пудрівать шкіру тальком. Важливо приділяти більше уваги чистоті натільної і постільної білизни. Міняти його бажано щодня.
4
Іноді допомагають позбавитися від сверблячки при вітрянці різного роду ванни, на при заходів, можна додати в теплу воду слабкий розчин перманганату калію. Витиратися після ванни не рекомендується, візьміть м'який рушник і легко промокніть шкіру. Ванни показані не завжди, але при сильному свербінні вони допомагають.
5
Треба всіляко намагатися уникати перегрівів, свербіж від цього буде посилюватися, і ніякі засоби тоді не допоможуть.
6
Необхідно дотримуватися постільного режиму і вживати в їжу в основному молочно-рослинні продукти. Пекучі спеції, копченості, солодощі краще на час виключити з раціону хворого. Добре відомо, що ці продукти можуть спровокувати посилення сверблячки .
7
Щоб бульбашки швидше підсохли і не турбували, треба проводити їх змазування 10% розчином марганцівки або зеленки. Полегшити болісний свербіж можна за допомогою настою ромашки. Треба взяти 3 частини прохолодної води і змішати її з 1 частиною розчину ромашки, після чого обтирати найбільш чутливі ділянки шкіри.