Як змінити початкову сторінку. Як змінить сторінку браузера.

При запуску браузера або відкритті порожньої вкладки завантажується сторінка, зазначена в налаштуваннях як «початкова сторінка». Багато веб-сайти і навіть встановлюються в комп'ютер прикладні програми прагнуть змінити цю сторінку , вписавши туди за допомогою скриптів адреси своїх головних сторінок. Кожен браузер надає можливість вручну відновити початкові значення або вказати адреси, які потрібні саме вам в якості стартової сторінки.
Інструкція
1
У браузері Mozilla FireFox розкрийте в меню розділ «Інструменти» і виберіть там пункт «Настройки». За замовчуванням вікно доступу до установок браузера відкриється на вкладці «Основні», верхня секція якого названа «Запуск». У ній вам і потрібно вибрати або впечатать адресу початкової сторінки.
2
У браузері Internet Explorer клацніть в меню розділ «Сервіс» і виберіть рядок «Властивості оглядача». На вкладці «Загальні» вікна зміни установок браузера верхня секція з назвою «Домашня сторінка» і призначена для визначення початкової сторінки. Але тут ви можете вказати не одну, а відразу декілька - вони будуть відкриватися кожна в окремій вкладці. Адреси цих сторінок треба вводити в текстове поле по одному в рядку.
3
У браузері Opera відкрийте меню, перейдіть в розділ «Налаштування» і клацніть верхній рядок - «Загальні настройки». Це ж вікно установок браузера можна відкрити і натисненням поєднання клавіш CTRL + F12. І тут теж для установки початкової сторінки призначена найперша секція вкладки, відкривається за замовчуванням («Основні»).
4
У браузері Google Chrome потрібно клацнути піктограму з зображенням гайкового ключа в правому верхньому куті і вибрати в меню рядок «Параметри». Відкриється сторінка основних налаштувань, дві верхні секції якої («Початкова група» і «Головна сторінка») містять інструменти для зміни сторінок і вкладок, які повинні відкриватися при запуску браузера.
5
У браузері Apple Safari розкрийте розділ «Правка» і виберіть нижній рядок («Параметри»). У віконці доступу до установок перейдіть на вкладку «Основні». Тут варіантів установки початкової сторінки менше ніж в інших браузерах - тільки ручне введення адреси в полі «Домашня сторінка» або автоматичне введення адреси відкритої сторінки за допомогою натиснення кнопки «Поточна сторінка».