Як підключити галогеновую лампу.

Для початку розберемося, що ж таке галогенні лампи, або як можна почути в народі «галогенова», і які її переваги. Галогенні лампи являє собою герметичну капсулу з кварцового скла трубчастої форми, наповнену газовою сумішшю (йод або бром). Завдяки кварцу лампа може витримувати більш високі температури, що підвищує її світловіддачу - в 1,5-2 рази в порівнянні з лампами розжарення. Газ уповільнює випаровування тіла напруження, що збільшує термін служби лампи в порівнянні зі звичайними. Отже, якщо вам необхідний яскравий і купчастий світло, то ця стаття для вас.
Інструкція
1
Визначтеся, яка вам необхідно лампа на 220 В або 12 В, якщо лампа буде закріплена в підставі їх легко-плавящихся або займистих матеріалів, то купуйте лампи на 12 В, але в цьому випадку для підключення вам ще потрібно трансформатор.
2
Після покупки лампи, підберіть для неї клеми, щоб вони надійно кріпилися до її електродів, і їх легко можна було заізолювати.
3
Якщо ви підключаєте лампи на 12 Вольт, вам необхідно вибрати трансформатор. Трансформатор повинен мати вхідна напруга 220 Вольт, а вихідна 12-10 Вольт. Потужність вибирається виходячи з кількості підключаються ламп. Наприклад, якщо вам треба підключити 3 лампи по 50 Ват то трансформатор повинен бути розрахований на потужність не нижче 150 Ватт. Занадто велику потужність трансформатора теж брати не варто, тому що від цього безпосередньо залежать його габарити і ціна. Вибирайте трансформатор хорошої фірми, це річ на якій не варто економити.
4
Якщо ви вибрали лампу 220 Вольт, то підключаєте її за допомогою клем безпосередньо до джерела живлення змінного струму через вимикач. Полярність підключення не має значення.
5
Отже, у Вас повинна вийти наступна схема підключення: Для ламп 12 В: джерело живлення - вимикач (вішайте на нуль, а не на фазу) - трансформатор - паралельне з'єднання ламп.Для ламп 220 В: джерело живлення - вимикач (вішайте на нуль, а не на фазу) - паралельне з'єднання ламп.