Як розрахувати двері купе. Як розрахувати ширину дверей шафи купе.

Перед замовленням на виготовлення дверей- купе необхідно точно заміряти отвір, в який вони будуть встановлюватися. Ви повинні чітко дотримуватися алгоритму виміру. Все виконуйте обережно й уважно.
Інструкція
1
Заміряйте висоту отвору (В отвору). Зняття розміру виробляєте в декількох місцях, з кроком приблизно 600-700 мм. Перепад висоти повинен бути не більше 15 мм. За висоту отвору вибираємо мінімальне значення висоти. Упевніться у відсутності ухилу підлоги, інакше двері купе скочуватимуться.
2
Заміряйте ширину прорізу (Ш отвору). Так само як і в минулому пункті, ширину прорізу замірте в декількох місцях. Допустимий розкид становить 20 мм, при цьому за ширину прийміть найбільше значення (розглянуто стандартний випадок для дверей- купе , що переміщуються перпендикулярно до бічних стін).
3
Заміряйте глибину прорізу (Г отвору). Для цього треба спочатку визначитися з брендом, який ви будете брати. Далі необхідно дізнатися ширину напрямних дверей- купе . Зазвичай вона становить приблизно 82 мм. Тоді мінімальна глибина прорізу складе теж 82 мм. Однак необхідно залишити запас для можливості регулювання 10-15мм. Звідси, в даному, прикладі глибина прорізу складе 100мм.
4
Розрахунок розміру дверей- купе : Висоту двері - купе (В дв) розраховуйте за формулою: В дв = В отвору - 40 мм.Шіріна двері - купе (Ш дв), вважайте за формулою: а) Для двох дверей: Ш дв = (Ш отвору + 20 мм)/2 (20мм - це розмір з урахуванням Шлегеля першого перехлеста дверей) .б) Для трьох дверей: Ш дв = (Ш отвору + 40 мм)/3, (40мм - це розмір двох перехлестов дверей) .в) Для чотирьох дверей: Ш дв = ( Ш отвору + 40 мм)/4, (40мм - це розмір двох перехлестов дверей) .Четире двері - купе можна розташувати по-різному - як з двома перехльостами (це більш популярний варіант), так і з трьома перехльостами.
5
Довжину напрямних (Д напр) для вбудованих шаф вважайте за формулою: Д напр = Ш отвору - 2 ммУменьшают довжину для спрощення монтажа.Дліну напрямних (Д напр) для корпусних шаф прийнято вважати за формулою: Д напр = Ш прорізу +40 мм.
6
Збільшення на 40 мм необхідно, для підгонки розміру по місцю монтажу, тому ка, розмір верхньої та нижньої направляючих зазвичай відрізняється. Даний алгоритм розрахунку ширини дверей купе підходить тільки для прямих шаф. У разі кутових конструкцій необхідні спеціальні програми з моделювання.