Як підвищити меланін. продукти підвищують вироблення меланіну.

Меланин відповідає за захисні реакції організму на сонці, а простіше кажучи - за здатність шкіри відбивати ультрафіолетові промені і не обгорати. Якщо ви схильні до постійних опіків, поганому загару, а ваша шкіра - світла і надзвичайно чутлива, то можна допомогти їй зсередини. У цьому випадку вам потрібно підвищити рівень меланіну в організмі. Отже, як підвищити меланін?
Інструкція
1
Для початку варто засвоїти: якщо ви харчуєтеся збалансовано і ваш організм отримує всі необхідні йому речовини, проблем з виробленням меланіну у вас виникнути не повинно. Тому надзвичайно важливо збалансовано харчуватися і включати в свій раціон якомога більше вітамінів. З цією метою відмінно впорається вживання достатньої кількості фруктів і овочів самих різних кольорів.
2
Вироблення меланіну можна стимулювати, вживаючи в їжу певні продукти. Так, на підтримку рівня меланіну добре впливає вітамін B. Особливо B10, а саме пара-аміно-бензойна кислота. Як тільки організм починає отримувати дозу ультрафіолету, ця речовина починає активно допомагати вироблення меланіну, який і захищає шкіру від сонячного опіку. Знайти вітамін B10 можна в печінці, злаках, крупах, хлібі грубого помелу.
3
Існує ще одна кислота, що є попередником меланіну в організмі. Вона називається тирозин і міститься в яловичої та свинячої печінки, різних сортах риби, червоному м'ясі. Збільшуючи дозу тирозину в організмі, ви стимулюєте більш швидку вироблення меланіну.
4
Щоб ваш загар став яскравішим, не обійтися без вітамінів А, Е і С. У великих кількостях вони містяться в бета-каротин і каротині, обидві речовини досить легко знайти в моркві, томатах. Вживання цих овочів у свіжому вигляді та у вигляді соків (з невеликим додаванням жиру, наприклад, оливкового масла, без якого організм не засвоїть каротин і бета-каротин) якнайкраще позначиться на виробленні меланіну організмом.
5
Для стимуляції вироблення меланіну рекомендується їсти соєві продукти, а також боби, горіхи, фініки. Справа в тому, що в них міститься ще один попередник меланіну - триптофан. Також ця речовина можна знайти в арахісі і бананах, де, крім триптофану, міститься ще й згаданий вище тирозин.
6
Допомагайте переходу триптофану і тирозину в меланін за допомогою міді і мінеральних солей. Ці речовини містяться в екзотичних морепродуктах, наприклад, устрицях, а також печінки і натуральному какао або шоколад.