Як відварити сосиски. сосиски Як відварити.

Колись, ще в радянські часи, в спеціальній літературі по психології сім'ї описувався випадок з практики сімейного психотерапевта. Молодята весь час сперечалися, як треба варити сосиски . Один з подружжя говорив, що треба знімати целофанову плівку до варіння, а інший, відповідно, стверджував, що варити треба в плівці, щоб сосиска не розвариться. Протистояння дійшло до того, що вони звернулися до психолога. Однак і це не допомогло - після трьох місяців спільного життя і палких суперечок про сосиски, подружжя рассталісь.Представленная стаття покликана розставити всі крапки над "i" в такому простому, здавалося б, справі, як варіння сосисок, щоб не повторився цей, курйозний, випадок.
Вам знадобиться
    • сосиски
    • вода або томатний сік
Інструкція
1
Перший варіант варіння сосисок. Видаліть целофанову плівку з сосисок. Якщо сосиски в натуральній оболонці, то її видаляти надо.Чтоби сосиски без плівки при варінні все ж гарантовано не лопнули і не зварилися, можна зробити кілька проколів тонкою голкою.
2
Покладіть сосиски в каструлю, залийте холодною водою так, щоб вода покривала їх приблизно на 1-3 сантиметри. Для більш яскравого смаку можна залити сосиски не водою, а томатним соком - тоді вони придбають дуже пікантний, майже вишуканий, смак. Поставте посуд на середній вогонь, доведіть до кипіння. Коли вода (або сік) закипить, дайте сосискам поваритися ще 2-3 хвилини, не більше - інакше вони виварити і втратять смак. Відразу ж по закінченню варіння вийміть сосиски з води (томатного соку).
3
Точно так само можна зварити сосиски в мікрохвильовій печі. З однією лише відмінністю - заливати сосиски треба окропом, а не холодною водою. Готуйте їх на максимальній потужності 3 хвилини.
4
Другий варіант варіння сосісок.Очіщенние від плівки сосиски покладіть в пароварку або на спеціальні грати в каструлю для варіння на пару. Варіть сосиски на пару приблизно 10 хвилин. Такі сосиски виходять дуже ніжними і соковитими.
5
Третій варіант - самий простой.Сосіскі з віддаленої целофановою плівкою просто поставте в мікрохвильову піч, включену на найнижчу потужність, хвилини на 3. Справедливості заради, треба сказати, що визначити варена або смажена вийшла сосиска, приготована таким способом, не візьметься ніхто.
Зверніть увагу
У середовищі професійних кухарів є думка, що сосиски це вже готовий продукт і їх не треба варити зовсім. А те, що їх повсюдно варять - справа смаку кожного і багаторічної звички.