Як налаштувати годинник комп'ютера. налаштувати годинник на комп'ютері.

Якщо годинник в треї на робочому столі показує неправильний час або дату, встановити потрібні значення можна за допомогою спеціально для цього призначеного компонента операційної системи Windows. Зробити це треба обов'язково, проте, якщо після наступного завантаження комп'ютера годинник знову будуть суттєво відставати, перш ніж повторювати процедуру, доведеться замінити акумулятор, встановлений на материнській платі.
Інструкція
1
Відкрийте вікно доступу до установок дати та часу комп'ютера подвійним клацанням по годинах в треї робочого столу.
2
Встановіть правильні рік і місяць, використовуючи для цього випадають списки на вкладці «Дата і час». Це вкладка відкривається у вікні налаштувань за замовчуванням.
3
Оберіть клацанням миші сьогоднішнє число в таблиці днів тижня, вміщеній нижче списків вибору місяця і року.
4
Виділіть показник хвилин в поле установки точного часу в правій секції («Час») цієї вкладки. Встановіть правильне число хвилин, використовуючи клавіші навігації (стрілки вгору і вниз), або вводячи потрібні цифри з клавіатури, або клацаючи стрілки біля правого краю поля введення. Точно так же встановіть правильне число годин і секунд.
5
Перейдіть на вкладку «Часовий пояс» і виберіть у випадаючому списку свою тимчасову зону. Щоб комп'ютер автоматично «перекладав стрілки» годинника на годину вперед або назад при переході на зимовий і літній час, поставте позначку в чекбоксі з написом «Автоматичний перехід на літній час і назад» у нижнього краю вкладки.
6
Якщо ваш комп'ютер є членом домену в локальній мережі, то цілком імовірно, що його годинник синхронізуються з часом сервера цього домену. У цьому випадку вкладка «Час Інтернету» буде недоступна в панелі налаштування властивостей дати і часу. В іншому випадку перейдіть на цю вкладку для налаштування синхронізації годин вашого комп'ютера з часом сервера точного часу в інтернеті.
7
Поставте відмітку у відповідному чекбоксі у верхнього краю вкладки, а в випадаючому списку під ним виберіть один із доступних серверів точного часу. Можна ввести з клавіатури адресу сервера, якого немає в списку. Якщо комп'ютер в цей момент підключений до інтернету, то можна натиснути кнопку «Оновити зараз» для негайної синхронізації годин. На цій вкладці завжди присутній напис про сервер, дату і час попередньої синхронізації годин.
8
Для фіксації всіх зроблених змін в настройках і закриття панелі властивостей дати та часу натисніть кнопку «ОК».
Зверніть увагу
Нижче описана процедура синхронізації годинника комп'ютера з сервером часу в Інтернеті. Переконайтеся, що комп'ютер підключено до Інтернету. Натисніть кнопку Пуск, виберіть команду Панель керування, клацніть категорію Дата, час, мова і регіональні стандарти і виберіть Змінити дату і час. Сервер часу в Інтернеті оновлює як дату, встановлену на комп'ютері, так і час.
Корисна порада
Цей часовий інтервал можна змінити на свій розсуд. Зміна часу очікування вибору операційної системи. 1. правою кнопкою миші на значку "Мій комп'ютер" і виберіть пункт меню "Властивості"; 2. Перейдіть на вкладку "Додатково"; 3. У графі "Завантаження і відновлення", натисніть кнопку "Параметри"; 4. У вікні "Завантаження і відновлення", у графі "Завантаження операційної системи", в полі "Відображати список операційних систем" вкажіть кількість секунд, яке необхідно Вам