Як змусити себе вставати вранці.

Не завжди ми можемо прокинутися вчасно і встати в хорошому настрої. Причини цьому бувають різні: ви пізно лягли, захворіли або всю ніч дбали про нездорове дитину. Як результат - ви не чуєте будильник, і процес пробудження затягується в часі.
Інструкція
1
Така ситуація призводить до регулярних запізнень на роботу. Це негативним чином може відбитися на вашій кар'єрі. Тому необхідно працювати над собою, щоб уникнути подібних неприємностей. Найголовніше - поставити перед собою мету і планомірно досягати бажаного результату.
2
Насамперед задайтеся метою визначити свої мотиви для того, щоб вчасно прокинутися. Подумки або наочно зобразите ланцюжок причинно-наслідкових зв'язків (проспали - спізнилися на роботу - отримали догану - звільнили). Для більшого впливу на свою свідомість можна прикріпити аркуш паперу з логічною ланцюжком на чільне місце. Так ви будете завжди пам'ятати про свою тимчасової проблемі.
3
Вирішіть для себе, що саме допомагає вам прокинутися. Це може бути гучна або спокійна музика, стандартний звук будильника, телевізор або ніжні слова чоловіка. Застосуйте свій спосіб для прокидання на практиці.
4
Придумайте для себе систему приємних бонусів. Пообіцяйте собі, що в разі своєчасного підйому ви побалуйте себе смачним сніданком, включите улюблену музику, купите давно бажану річ. В продумуванні такої системи бонусів можуть брати участь усі члени вашої родини.
5
Окрім приємних моментів вранці, можна спробувати лаяти себе. Наприклад, говорити собі, що ви - безвідповідальна людина, який має слабку силу волі. Постійні запізнення можуть привести до звільнення з роботи. Крім того, цим ви подаєте поганий приклад дітям.
6
Як варіант самонавіювання, можна щоранку, лежачи в ліжку, промовляти про себе, що вас чекає новий цікавий день, який принесе позитив і радісні відкриття. Чим довше ви лежите в ліжку, тим менше часу вам залишається на корисні справи і вирішення поточних проблем.