Як надрукувати етикетку.

Етикетка, як свідчить словник Ожегова - це ярлик на чому-небудь з торговим клеймом або фабричною маркою. Однак сьогодні етикетка є невід'ємною частиною упаковки, яка несе на собі інформаційну і рекламну функції. Тому й вимоги до етикеток сьогодні підвищені. Барвиста і інформативна етикетка не дозволить покупцеві пройти мимо товару.
Інструкція
1
Надрукувати етикетку можна двома способами: скориставшись послугами друкарні і самостійно. Типографський спосіб вигідний тоді, коли є велика підприємство, а замовлення етикеток переходить в категорію «опт». Тоді над створенням етикеток працюють художники, дизайнери, лінгвісти.
2
Зазвичай етикетка містить інформацію про товар російською мовою, про склад продукту (товару), його властивості, матеріалі виготовлення, країні-виробнику, вазі або об'ємі товару (продукту), умови зберігання та термін придатності.
3
Однак підприємствам малого і середнього бізнесу зручніше друкувати етикетки самостійно. Особливо це стосується тих підприємств, які самі випускають (виготовляють) продукцію, бо етикетки їхнього товару повинні постійно змінюватися: необхідно міняти термін виготовлення, термін зберігання і т.д. Для самостійного роздрукування етикеток застосовуються термотрансформерние принтери.
4
В термотрансформерних принтерах зображення на етикетці виникає при нагріванні термоелементів друкуючої головки. Для того щоб самому надрукувати етикетку , ви повинні купити термо- або термотрансформерний прінтер.Купіте також самоклеящуюся термобумагу (зазвичай вона продається в рулонах).
5
Підключіть термотрансформерний принтер до комп'ютера за допомогою USB-шнура. Розробіть (намалюйте) за допомогою спеціальних програм в комп'ютері потрібну вам етикетку .
6
Вставте термобумагу в термотрансфомерний принтер. Надрукуйте розроблену етикетку .