Як вибрати моноблок.

В даний час люди часто набувають моноблоки . Дана річ дуже корисна для дому. Однак у зв'язку з тим, що на ринку великий асортимент моноблоків, вибрати підходящий досить складно. Необхідно знати, на що в першу чергу потрібно звернути увагу.
Інструкція
1
Моноблоки. Все-в-одном.На кожен, навіть самий екзотичний товар, завжди знайдеться покупець. Моноблок виступає різновидом телевізора. Він не є масовим продуктом, проте добре підходить для використання в певних умовах. Моноблок - це гібрид телевізора або ж будь-якого іншого пристрою, який відтворює і записує відео. Відмінною особливістю моноблока є об'єднання декількох пристроїв в єдиний корпус. В даний час в моноблоці використовують самі різні телевізійні технології. Основний ідей пристрої "все-в-одному" є компактність. При створенні універсальних пристроїв, виробники досить часто жертвую деякими функціями.
2
При виборі моноблока в першу чергу зверніть увагу на встановлений відеомодуля. Справа в тому, що краще всього відмовитися від моноблоків, які оснащені VCR-відеомагнітофонами. Їх почали встановлювати близько 10 років тому, тому купувати їх буде нерозумно. Прогрес іде, і технології не стоять на місці. В даний час основною вимогою до моноблоку виступає наявність як мінімум DVD-програвача.
3
Хороші моноблоки обов'язково йдуть з комплектом відеокасет і DVD дисків. Намагайтеся вибрати такий пристрій, яке здатне читати всі існуючі формати дисків - DVD і CD з варіантами - DVD-R, RW, двошарові DVD і т. Д. Новітні моноблоки вміють робити запис на диски.
4
Особливу увагу приділіть пристроям, в яких присутня DVR-HDD. Це такий жорсткий диск, який дозволить вам записувати величезні масиви відео. Наприклад, LG Electronics 42LB1DR може записати до 15 годин HDTV-відеоконтенту або до 66 годин відео з більш скромним дозволом.
Зверніть увагу
Моноблок - це пристрій, в якому монітор комп'ютера і системний блок складають єдине ціле. В даний час вибрати моноблок з наявних не становить великої праці. Головне, перед тим як купити моноблок, потрібно зрозуміти: яку мету Ви переслідуєте і які завдання хочете вирішувати за допомогою даного моноблока.
Корисна порада
Як вибрати моноблок. Сучасні моноблоки за своїм дизайном більше нагадують рідкокристалічні телевізори - ну, може, трохи товстіший, роз'ємів побільше да панель управління складніше. Зате за функціями вони цілком відповідають персональним комп'ютерам, вигідно відрізняючись від останніх компактністю, відсутністю сполучних проводів і здатністю вписатися в будь-який інтер'єр - моноблок можна на стіл поставити і ...