Як лікувати тріщини у дитини.

У дітей через довгого перебування на горщику і запорів нерідко утворюються тріщини анального отвору. Заподіюють вони чимало болю малюкові, "туалетні справи" стають справжньою мукою. Щоб позбутися від таких неприємних симптомів, потрібно зовсім небагато часу, адже у дітей регенерація тканин відбувається дуже швидко.
Інструкція
1
Налагодьте травлення малюкові. Давайте йому багато фруктів, в них міститься велика доза клітковини, яка не перетравлюється повністю. Баластні речовини потрапляють в кишечник і дратують його стінки, викликаючи природне виділення води. Все це веде до розм'якшення калових мас і дитина без праці починає ходити в туалет, тріщини при цьому не піддаються травмуючого впливу сухих випорожнень.
2
Інтимну гігієну малюкові проводите з використанням відвару з ромашки. Заварюйте 1 ст. ложку в склянці води, після того як вона настоїться 15-30 хвилин, додайте чисту теплу воду з розрахунку 200 мл на 2-3 літри води. Шкіра буде пом'якшуватися і почне поступово гоїтися.
3
Після того як ви підмиє малюка, змащуйте йому попку ромашковим, звіробійним або КАЛЕНДУЛОВиЙ маслом. Приготувати його можна таким чином: подрібніть суху сировину будь-якого з перерахованих вище рослин в кавомолці або ступі, розведіть його в пропорції 1 до 3 соняшниковою або оливковою олією. Прокип'ятіть масло з травами протягом 2-3 хвилин. Потім процідіть і масло готове до використання.
4
Робіть мікроклізми малюкові з цим же маслом. Вводите 1-2 мл в анальний отвір. І нехай дитина постарається утримати введене засіб у собі, хоча це буде зробити зовсім непросто. Покладіть відразу після введення масла малюка на живіт, так більше шансів, що воно не вийде назад в цю ж хвилину. Якщо масло дуже швидко втекти, вводите малюкові відвари цих трав (1 ст. Ложка на 200 мл води).
5
Якщо після використання цих коштів поліпшення не спостерігається, покажіть малюка лікаря. Можливо, що фахівець випише спеціальні свічки, які посприяють швидкому одужанню дитини. Не тягніть час, якщо болі у чада тільки посилюються, адже до тріщин може приєднатися і бактеріальна інфекція.