Як відрізнити справжні джинси.

Сьогодні навіть у найдорожчих магазинах одягу можна зіткнутися з тим, що вам можуть спробувати продати якісно виконану підробку джинсів за ціною, що перевищує вартість оригінальних моделей. Незважаючи на запевнення продавців, що товар справжній, найкраще самим переконатися в цьому за кількома ознаками.
Інструкція
1
Насамперед, радимо звернути увагу на вагу джинсів, які ви збираєтеся придбати. Справжня джинсова тканина досить-таки вагома. Один метр деніму важить близько трьохсот п'ятдесяти грамів, на відміну від бавовняної підробки, просоченої міцним розчином крохмалю. Орієнтовно справжні джинси, пошиті на дорослу людину, важать близько кілограма. Це можна відчути навіть не вдаючись до перевірки на вагах.
2
Приміряючи джинси з еластичного матеріалу, зверніть увагу на кишені. Вони на оригінальних моделях будуть виконані з такого ж растягивающегося матеріалу, що і весь виріб. На підроблених джинсах кишені виконуються із звичайного матеріалу з міркувань економії.
3
На чоловічих моделях джинсів сім шлевок на поясі, а на жіночих їх п'ять. Якщо їх більше, або менше традиційного кількості, то перед вами підробка.
4
Ґудзики, заклепки і блискавки повинні бути від одного з найвідоміших виробників швейної фурнітури, на них ставиться їхній фірмовий знак - YKK.
5
Блискавки обов'язково повинні бути металевими. Навіть якщо вони не повністю застебнуті, їх краї повинні розходитися при примірці, або при значному натягу тканини.
6
Заклепки повинні бути з загнутими всередину краями, які пронизують тканину наскрізь. Зверніть увагу на те, що заклепки і блискавки не повинні дряпати або травмувати шкіру.
7
Складіть джинси, ідеальними по крою можуть бути тільки справжні джинси.
8
З виворітного боку шви дуже часто роблять подвійними. Вони повинні бути рівні, чіткі, без розривів ниток або їх звисаючих кінців. Колір нитки, якою прошиваються ізнаночние шви, повинен бути жовтим, вкрай рідко використовується червона нитка.
9
Шви, якими пристрочує етикетки до виробу, повинні бути рівними. А самі етикетки можуть при цьому виглядати пом'ятими і старими.
Копії справжніх годин можна розділити на 3 категорії. До першого розділу можна віднести найбільш дешеві підробки за ціною від 100 до 600 рублів. Такі годинники мають масу недоліків, які видно неозброєним поглядом. До другої категорії можна віднести підробки подорожче, ну а годинник третьої категорії досить важко відрізнити від оригіналу.
Інструкція
1
Першим ділом подивіться на цифри і заcечкі на циферблаті. У дешевих копій вони зміщені і злегка повернені по осі, якщо порівнювати з оригіналом. Якщо ви хоч раз бачили справжній швейцарський годинник, то неозброєним поглядом у більшості випадків зможете відрізнити фейк. Циферблати найбільш дешевих підробок виготовляються з картону, що важко з'ясувати з першого погляду, проте при попаданні мінімальної кількості води в корпус пристрою недолік відразу проявиться.
2
Зверніть увагу на корпус, ремінець або браслет. На несправжніх годиннику пропечатки написів неоднорідна, оскільки виробники підробок використовують на всій поверхні лише тільки плоскі штампи, які з часом можуть стиратися. Тому виступаючі букви і слова друкують недостатньо об'ємно і чітко.
3
Корпуси підробок рідко виконуються з дорогоцінних металів. Зазвичай годинник робляться з латуні з неякісним нанесенням позолоти, яка швидко стирається і починає облазити. Уважно огляньте корпус на наявність потертостей. Подивіться на гравіювання на задній поверхні годин. У дешевих підробок вона зазвичай відсутня.
4
Механізм найбільш якісних фейків може бути китайським, японським, а іноді і швейцарським (деякі механізми потрапляють в контрабанду, в результаті чого вартість істотно падає). Зверніть увагу на хід стрілки. У кварцових механізмів секундна стрілка переміщається стрибками від поділу до поділу, у той час як у механічних годинників вона плавно зміщується.
5
Найбільш якісні підробки називаються репліками і можуть бути інкрустовані діамантами, які мають невисоку чистоту. Корпуси відшліфовані там, де треба, і часто такі репліки відрізняються від справжніх швейцарських годинників лише тим, що зроблені не на фабриці у Швейцарії.
6
Якщо ви купуєте ювелірні годинники, то проведіть пальцем по обідку діамантів. У реплік всі камені мають різну глибину загортання, якийсь із каменів може висовуватися або западати.
Зверніть увагу
Щоб розпізнати репліку, необхідно попередньо ознайомитися з оригінальними годинами.