Як вивчати англійську мову.

Вам більше не вистачає для вільного спілкування фраз «Ok», «My name is Masha» і «London is the capital of Great Britain»? Значить, пора підучити англійську.
Вам знадобиться
  • - підручники
  • - фільми і музика на англійській мові
  • - носій мови
Інструкція
1
Звичайно, найпростіший спосіб - записатися на курси. Якщо час і фінанси не дозволяють, займіться самообразованіем.Виберіте комплект підручників і словників. Оскільки їх існує величезна безліч, порадьтеся з фахівцем, який краще. Як правило, радять взяти один підручник російською мовою, де викладені основи граматики, і більш докладний - англійською.
2
Визначте для себе тривалість і періодичність занять, складіть розклад. Тільки ви самі знаєте, при якому темпі вивчення ви краще засвоювати інформацію. Не намагайтеся виконати п'ятирічку за чотири роки, але і не розтягуйте в часі прості уроки.
3
Крім занять за підручниками, виконання письмових завдань і поповнення лексичного запасу слухайте музику англійською. Напевно у вас є улюблена англомовна група, яку ви любили, особливо не вслухаючись в слова. Знайдіть тексти їхніх пісень і простежте за вимовою.
4
Дивіться фільми мовою, який вивчаєте. Спочатку можна використовувати подвійні титри - російською та англійською. Потім той же фільм переглянете, відключивши російський текст. Через якусь кількість переглядів можна прибирати і англійські титри. Це допоможе вам не тільки запам'ятати контекст вживаних слів і правильна вимова. Головне - ви почуєте живу мову, який швидко змінюється, і тому не може бути повністю відображений в підручниках. Саме в нових фільмах ви зможете почути англійську таким, яким він є зараз.
5
Крім того, корисно послухати англомовне радіо. Це теж зразок живої мови, але сприймати його в такому темпі буде простіше не на початковому рівні навчання, а хоча б через 3-4 місяці.
6
Постійно говорите вголос англійською. Можна, звичайно, з самим собою або з друзями, але найкраще - з носіями мови. Ви можете знайти їх в icq або skype, пояснити, чому ви до них звернулися, і поєднувати приємне з корисним. Також існують програми, що дозволяють запросити до себе на якийсь час іноземців, які приїжджають в нашу країну для навчання або роботи. Це дозволить вам значно підтягнути ваш англійська.