Як підбирати поєднання кольорів.

Свідомо чи ні, підбираючи одяг, ми враховуємо тип своєї зовнішності. Як відомо, їх всього чотири - Літо, Осінь, Зима і Весна. Стилісти пропонують використовувати при створенні свого образу тільки три кольори максимум. З них один повинен переважати, тобто бути основним, другий буде відтіняти і підкреслювати деякі ваші достоїнства, а третій - розставляти яскраві акценти. Але це далеко не всі правила підбору поєднання фарб.
Інструкція
1
Монохромне поєднання . Воно припускає використання тільки одного кольору різних тонів - від самого темного до самого світлого. При цьому відтінки повинні знаходитися в повному співзвуччі. Їх потрібно вибирати з одного колірного ряду. Тобто, якщо ви хочете використовувати в своєму вбранні тільки синій колір, то ви можете слідувати або в напрямку до фіолетового, або в напрямку до зеленого.
2
Ви можете змінювати яскравість відтінків, їх насиченість, але ніяк не можна скакати від одного краю палітри до іншого: поєднуйте фіалковий, ліловий, бузковий і лавандовий (відтінки фіолетового) або аквамариновий, салатний, смарагдовий, бірюзовий і оливковий (відтінки зеленого ). Але при цьому забудьте про поєднаннях салатного і фіалкового, лілового і смарагдового, оливкового і бузкового.
3
Аналогічним чином підбирайте і відтінки інших кольорів один до одного. Палітра оранжевого - морквяний, рудий, медовий, апельсиновий, коричневий, бурштиновий. Палітра червоного - рожевий, кармін, червоний, бордо, багряний, кардинал, багряний.
4
Ахроматичне поєднання . Тут використовується тільки чорний, білий або сірий колір. Ці кольори універсальні, на їх фоні яскравий аксесуар будь-якого кольору буде виглядати доречно. У класичному варіанті не передбачає використання кольорових деталей, але і за допомогою тільки цих квітів можна обіграти свої особливості - білий колір повнить, чорний стройнит, використовуйте це.
5
Досить складним є комплементарне поєднання . Воно припускає використання контрастних кольорів і підходить людям, які не бояться виділитися. Зазвичай, творчі люди воліють у своєму одязі поєднувати синій з помаранчевим, жовтий з фіолетовим, а червоний із зеленим. Тут важливо правильно підібрати саме відтінки. Наприклад, поєднання чистого червоного і зеленого виглядає дуже зухвало. А ось смарагдовий з червоним викликає більш приємні асоціації.
6
Як би складно вам на перших порах ні давалася ця наука, використовуйте всі доступні способи навчитися. Вийдіть на вулицю і подивіться на природу. Осінь навчить вас підбирати монохромні поєднання, зима покаже все розмаїття і красу ахроматических поєднань. А навесні і влітку поспостерігайте за буйством фарб: незважаючи на контраст, їх поєднання завжди дуже гармонійні.