Як позбутися від бородавки на пальці.

Бородавки є доброякісними новоутвореннями, які викликані вірусами папіломи. Якщо бородавки не прибрати і не зупинити їх зростання, то вони можуть поширитися по всьому тілу, а також, при пошкодженні самої бородавки, переродитися в злоякісне новоутворення. Існує безліч методів позбавлення від цього явища.
Вам знадобиться
 • -Консультація дерматолога
 • -сок чистотілу
 • -ляпісний олівець
 • -лук
 • -мед
 • -цемент
 • кислим яблука
 • -банани
 • -одуванчікі
 • -нашатирний спирт
 • -уксус
 • -картопля
Інструкція
1
Найбільш ефективним і безпечним методом позбавлення від бородавок є медичне видалення. Для видалення використовують найсучасніші й безболісні технології, до яких відносяться випалювання лазером, електрокоагуляція, кріотерапія або, в крайньому випадку, хірургічне видалення. Цими способами віддаляється не тільки верхній шар новоутворення, а й коріння. Всі медичні методи видалення дають 100% результат виведення бородавок, від них не залишиться видимих шрамів, рубців і в рану не потрапить небезпечна інфекція.
2
Також існує безліч народних засобів для видалення бородавок. Але, на жаль, вони не гарантують 100% результату, застосовувати їх потрібно тривало і в кров може потрапити інфекція. Тому, перш ніж користуватися народними методами, необхідно добре все зважити і порадитися з лікарем.
3
Можна скористатися народними засобами видалення бородавок, намазуючи уражене місце звичайним цементом. Для цього слід взяти сухий цемент, намочити палець, занурити його в цемент і втерти в бородавку. Повторити кілька разів.
4
Також можна використовувати примочки з соку кислих яблук, прив'язувати печена цибуля, печена цибуля з медом, картопляний сік, шкірку бананів, втирати сік кульбаб, натирати нашатирним спиртом, капати 70% оцет і т.д. Але, як зазначалося вище, всі ці методи не гарантують виведення бородавки і можуть тільки нашкодити.
5
З аптечних методів можна скористатися соком чистотілу, який в чистому вигляді потрібно капати на бородавку або ляпісним олівцем, який потрібно змочити і намазати бородавку.
6
З метою профілактики появи і розповсюдження бородавок необхідно зайнятися загальним оздоровленням всього організму і зміцненням імунітету. Для оздоровлення організму слід пропити курс вітамінно-мінерального комплексу, загартовуватися, вести здоровий спосіб життя, відмовитися від шкідливих звичок. Для зміцнення імунітету потрібно порадитися з терапевтом, оскільки самостійно втручатися в роботу імунної системи дуже небезпечно. Також лікар може призначити курс противірусної терапії.
Зверніть увагу
Бородавки являють собою нарости на шкірі, викликані вірусом папіломи. Він може переноситися контактним або статевим шляхом. Виділяють такі типи бородавок: Прості, або ще одна назва «вульгарні», бородавки. Вони часто зустрічаються у дітей і мають форму кола діаметром від 3 до 10 мм. До такого виду відносяться десь 70% всіх бородавок. Розташування: пальці, тильна сторона долоні, іноді особа
Корисна порада
Примітно, що після утворення першої бородавки може відразу ж послідувати їх розповсюдження по всьому тілу. Перед тим як позбавлятися від бородавок на руках, слід визначити їх тип і рівень небезпеки, який вони можуть в собі нести. Більш поширеними є хворобливі бородавки звичайні, які локалізуються на кистях рук і пальцях. Пам'ятаєте, в боротьбі з бородавками консультація фахівця необхідна.