Як відучити собаку вити.

У вас живе пес. Все б добре, якби не його виття. Така поведінка собаки дратує не тільки членів сім'ї, а й сусідів. Мучиться вихованець, мучаться оточуючі. Однак якщо проявити наполегливість, терпіння і виділити трохи вільного часу, проблему можна вирішити.
Вам знадобиться
  • витримка, терпіння, знання правил дресирування, ласощі, імпульсний нашийник
Інструкція
1
По-перше, визначте причину такої поведінки пса. Якщо собака виє у вашій присутності, має сенс показати її ветеринара. Здорова собака може вити з кількох причин. Основна причина - туга за господареві. Пес вимагає уваги, тому й виє.
2
За допомогою спеціального дресирування собаку можна відучити скиглити і вити у вашу відсутність. Навчаються тренувань самостійно або вдаються до послуг професіонала.
3
Привчіть собаку до команди «місце». Причому необхідно домогтися того, щоб собака звик якомога довше залишатися на своєму місці. Поступово привчайте вихованця одного залишатися в кімнаті.
4
Залиште собаку в приміщенні з відкритими дверима, а пізніше закрийте їх. Якщо пес виявив стійкість і витримку, заохотите його ласощами і ласкою.
5
Збільшуйте час своєї відсутності. Поступово пес звикне до годинника самотності і перестане вити. При цьому собака не повинна знати, коли ви прийдете. Для цього необхідно чергувати короткі і довгі інтервали своєї відсутності.
6
Якщо виття, скиглення і гавкіт тривають під час тренувань, не заходьте в приміщення. Коли собака заспокоїться, зайдіть і приголубте її. Пройде час і пес зрозуміє, що ви від нього хочете добитися, а значить, змінить свою поведінку.
7
Крім того, у продажу є спеціальні імпульсні нашийники, які так само відучують собаку вити. Якщо на нашийник немає грошей, а на дресирування часу, заведіть другий собаку . Навряд чи у них знайдеться час повить під дверима. Чотириногі будуть зайняті іграми і майже не помітять вашої відсутності.